PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 362 038
ocen
7,6 10 1 362038
7,3 32
oceny krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

Wynudziłem się na tym gniocie, ocena jest zdecydowanie nie zasłużona, nie polecam.

Zelgadiss

Słabo, poćwicz trochę.

marcin261287

Nie żartuje. To najgorszy Batman jaki powstał. Na odtrutkę proponuje "Batman zbawia świat" - http://www.filmweb.pl/film/Batman+zbawia+świat-1966-32019

ocenił(a) film na 10
Zelgadiss

Bądźmy przez chwilę poważni. "Batman zbawia świat" to akurat przedszkolna, poniekąd urocza, błazenada.

ocenił(a) film na 10
Zelgadiss

Widzę że fani BzŚ próbują sobie sami wmówić, iż ze względu na swoją fascynację posiadają wysublimowany gust, ahah.
Dajcie spokój, dopisujecie temu filmowi zalety, których tam nie ma. Humor na poziomie Monty Python'a?
Raczej Benny Hilla...

WhiteDemon

Z powyższej czczej gadaniny nic nie wynika, więc nie będe się kłócił.

ocenił(a) film na 10
Zelgadiss

Twoja jest tak samo czcza, jeden pies.
Zresztą, ta oschła "odpowiedź" świadczy tylko o tym że miałam rację.

WhiteDemon

Gówno się znasz na filmie a mój werdykt jest decydujący : "Batman początek" to nudnawy , patetyczny i pretensjonalny gniot natomiast "Batman zbawia świat" nie nudzi ani przez chwilę i stanowi wykwintną potrawę dla prawdziwych smakoszy kina.

ocenił(a) film na 10
Zelgadiss

Ahaha, a nie mówiłam? Trafiłam w sedno. Ale spoko, tak sobie powtarzaj skoro czujesz potrzebę w ten sposób się dowartościować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones