PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 362 053
oceny
7,6 10 1 362053
7,3 32
oceny krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

Cóż przyznam że od dziecka byłem fanem batmana. Wydawał mi się najrealniejszy z wszystkich bohaterów jacy królowali w komiksach, kreskówkach itd. Jednak kiedy oglądałem kolejne ekranizacje Batmana zawsze czekało mnie rozczarowanie. Realność gdzieś uciekała. Sztuczny wygląd Gotham, platikowe wręcz stroje bohaterów, i wyglądające jak zabawki pojazdy jakoś budowały atmosfere bajki i czasem miało sie wrażenie że to nieco kolorowa kreskówka a nie film. Zawsze czekałem aż ktoś weźmie się porządnie za realizacje tego filmu i pokaże Batmana w taki sposób jakiego się spodziewałem, jaki sobie wyobrażałem. No i przyznam doczekałem się. Film Batman Begins jest powrotem do początku i pierwszym porządnym ukazaniem Batmana jako realnego bohatera. Film jest głeboki, ma przesłanie i ukazuje czlowieka który poświęca się dla ratowania innych. Uważam że jest to obowiązkowa pozycja dla każdego fana owego bohatera a także i normalnego widza. To nieco bardziej dorosłe podejście do Batmana i nareszcie relny film. Możemy poczuć że to co zawsze było bajką, mogło się wydarzyć. W każdym z nas drzemie gdzieś tam nadal dzieciak... Gorąco polecam film niedługo w polskich kinach. Obejżcie bo naprawdę warto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones