PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 101
ocen
7,4 10 1 107101
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Batman jest tylko jeden .Nazywa się Christian Bale.

ocenił(a) film na 8
jmz21

Jakim cudem ten post ma 109 kciuków w górę i jest na samym szczycie forum? To tak jakby pisać, że James Bond jest tylko jeden i jest nim George Lazenby.

jmz21

Najlepsza rola Batmana ale Pattinson też może dużo pokazać jestem ciekaw napewno będzie więcej efektów specjalnych

ocenił(a) film na 9
jmz21

Owszem jest poki co tylko jeden batman. Michael Keaton. Reszta mu do pięt nie dorasta. Nawet ten Bale z tym swoim kretyńskim głosikiem. Ja rowniez daje szansę Robertowi. Ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność, ale wierzę że podoła i stanie obok Keaton.

ocenił(a) film na 9
jmz21

Tylko Michael Keaton. Bale z tym sztucznym głosikiem co najwyżej może homilię głosić w kościele. Mam nadzieję że Robert stanie obok Keaton po premierze.

jmz21

Masz literówkę, miało być "Michael Keaton"

Angrenbor

Pewnie autokorekta nie zadziałała właściwie.

ocenił(a) film na 7
jmz21

Ok, w takim razie ja też coś powiem na ten temat - Michael Keaton zagrał nalepiej ze wszystkich postać Człowieka Nietoperza, tak samo jak Jack Nicholson - Jokera. Ten film z tymi aktorami to był prawdziwy Batman, w pełni niepowtarzalny i wyjątkowy!

ocenił(a) film na 3
marler78

Tak.

ocenił(a) film na 7
jmz21

Jak dla mnie, numerem 1 w roli Batmana jest Michael Keaton, tak samo jak Jokera - Jack Nicholson. To był i jest, najlepszy film z Człowiekiem Nietoperzem, w pełni niepowtarzalny i klimatyczny.

ocenił(a) film na 10
jmz21

Bale to Batman w wersji dla Normików

jmz21

Christian Bale to najgorszy batman, jak i cala seria z jego udzialem. I ta jego maska z tym zatkanym nosem od spodu.

jmz21

Batman jest tylko jeden. Adam West xD

ocenił(a) film na 7
jmz21

Nieprawda! Batman jest tylko jeden i to jest Bruce Wayne

jmz21

I co jest jeden aktor na świecie który jest w stanie dobrze zagrać batmana ? Fanboje są śmieszni.

ocenił(a) film na 8
jmz21

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 9
jmz21

Bale jest najgorszym Batmanem, tak jak Nicholson jest najgorszym Jokerem. Zęby bolą.

ocenił(a) film na 1
jmz21

Chyba k u r w a kpisz gówniarzu. Tylko Michael Keaton.

ocenił(a) film na 9
jmz21

ten bedzie lepszy .uwierz mi

jmz21

Dla mnie numerem jeden zawsze zostanie Keaton.

jmz21

Bzdura, to tak jakby powiedzieć, że Bond to tylko Craig

ocenił(a) film na 6
jmz21

Batman jest tylko jeden , i jestem nim ja...!!!

ocenił(a) film na 7
jmz21

Dla ciebie...dla innych np michael keaton czyli klasyczny barman

jmz21

i Michael Keaton. :)

ocenił(a) film na 9
jmz21

I tak byśmy doszli do roku 2040 gdzie nowy Batman zawsze będzie zły i wgl to Bale powinien go grać do śmierci.Oczywiście rozumiem gust każdego,ale szufladkowaniem postaci z jednym aktorem kinematogarfia stała by w miejscu a James Bonda nadal grałby Lazenby a Poirota Suchet.

ocenił(a) film na 9
jmz21

Myśle że Pattinson da radę.

Tomek_323

A ja myślę, że wszystkie filmy, serie powinny się w pewnym momencie (najlepszym) kończyć, zakończyć. Nie jestem za kontynuacją bez końca, wraz z kolejnymi pokoleniami aktorów. Takie jest moje zdanie. Hej :)

ocenił(a) film na 8
jmz21

chyba chodziło ci o Michaela Keatona;)))

MisHeLLo

Najlepszy ! I na nim mogło by się zakończyć.

jmz21

Podobno Karolak dostał propozycję, ale odrzucił. Rola nie korespondowała z jego diastemą.

ocenił(a) film na 3
ruell

To nie jest jego wewnętrzny pejzaż.

jmz21

Nie. Jest tylko jeden = Michael Keaton.
Kobieta Kot = Michelle Pfeiffer.
Dam szanse Pattinsonowi bo młody jest.
Zoë z Michelle raczej nie ma szans. To nie ta liga.

jmz21

do czasu premiery może tak. Teraz Batman nosi imię Robert Pattinson :) film już tutaj dostepny > filmhit. pl

jmz21

xDDDDD

jmz21

Aż się zarejestrowałem, żeby tu napisać, bo oczy mi krwawią od tych bzdur!

NAJLEPSZY BATMAN to ten AUTORSTWA JOELA SCHUMACHERA,
a na 2 miejscu Tima Burtona,
podczas gdy CAŁA RESZTA TO POMYJE Z TRYLOGIĄ NOLANA NA CZELE - amen!!!


JOEL SCHUMACHER czuł temat jak nikt inny i jego filmy nie udają czegoś czym w rzeczywistości nie są, dzięki czemu wszystko w nich działa jak należy od genialnej obsady (Carrey, Schwarzenegger) i aktorstwa (Lee Jones, Thurman) po całą resztę: piorunującą muzykę Elliota Goldenthala, fenomenalne kostiumy i pełną widowiskowości fabułę.

A tym czasem U NOLANA:
* Bale w kretyńskim kostiumie
* Bale z jeszcze bardziej idiotyczną chrypą
* przesadna do granic absurdu powaga i patos
* wiadra bezsensu i braku logiki (z filmu na film coraz więcej - trójka to apogeum)
* bezpłciowa muzyka (tak bezpłciowa jakby jej nie było)
* tragiczne aktorstwo (śmierć Mirandy Tate dla przykładu).


Krótko mówiąc: TYLKO KLASYCZNA TETRALOGIA BATMANA ('89-'97)!!!

ocenił(a) film na 7
jmz21

Bale? Ten płaczek najlepszym batmanem masakra

jmz21

NIE. Batman jest tylko jeden i nazywa się Michael Keaton

marquerite

Poprawka: Val Kilmer i George Clooney, a Michael Keaton jest na 3 miejscu.

ocenił(a) film na 9
jmz21

Z rozbiegu w ścianę się #@$%#?!

Pulser_X

Leon Kennedy na probsie! :)))

jmz21

Najlepszy batman to Batman z serialu animowanego, kazdy wie o ktorego chodzi. A moj ideal to Batman z komiksow lat 90'. Wielki, umiesniony naparzajacy wszystkich po mordzie (tych zlych). Dobrze odwzorowany byl tez w grach z serii Arkham, oprócz tej najnowszej. Ciezko jest dobrac aktora do tej roli, gdy pasuje wyglad, to aktor slaby (Afleck). Jak aktor dobry, to batman za niski (Bale), jak wyglada dobrze i gra go dobry aktor to glos nie ten.

G_I_JOE_89

Bezapelacyjnym Numerem 1 jest "Batman Forever": obsada, kostiumy, muzyka i wy*ebany w kosmos Batmobil!

Joel Schumacher to Geniusz, a po nim jest Tim Burton i nikt więcej - tylko Klasyczna Tetralogia ('89-'97), amen!

ocenił(a) film na 9
jmz21

Bale to pierdoła z rakiem krtani, chooj z nim

Sommer234

Potwierdzam. Do tego tony bezsensu i nielogiczności wraz z przesadną powagą i brakiem dystansu, że o spie*dolonym Scarecrorze i Banie nie wspomnę.

Joel Schumacher i Tim Burton (w tej kolejności), a całą resztę: chrzanić!!!

ocenił(a) film na 6
jmz21

Batman jest tylko jeden - nazywa się Michael Keaton. Człowiek, który brzmi jak gruźlik udający Batmana jest tylko jeden - Christian Bale (bardzo dobry aktor ale jego Batman to katastrofa).

jmz21

Batman jest TYLKO! Jeden... Michael Keaton.

użytkownik usunięty
kasiajakubiec75

Z tym Keaton to przesada, na pewno nie!

"Z tym Keaton to przesada"xD Wiesz co to odmiana przez przypadki?

użytkownik usunięty
Lukasz641

Nie, ja nie znaju odmianów przez przypadków

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Niobe_FW

Zgłoszenie na policję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones