PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 224
oceny
7,4 10 1 107224
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Jak dla mnie film rewelacyjny. Świetny klimat noir, Batek ludzki z ograniczeniami, który często potrzebuje pomocy ale z charyzmą i zawziętością, Pattison sprawdził się w roli w 100%, Pingwin mocno na plus no i nieźle popiepszony Riddler. Na uwagę zasługuje też muzyka która bardzo dobrze podkreśla klimat i całą historię. Ogólnie polecam

ocenił(a) film na 1
mondeo117

K...urde ale nudy. Film slaby

ocenił(a) film na 2
mondeo117

Menczarnia. Zanim film mnie zaciekawił minęło 1,5 h . To raczej pomyłka w obsadzie. Zagadki i cała fabuła nie spójne, nie ciekawe. Męcząca powaga mało pozwanych akcji. To poprostu nie moja bajka . Każda akcja podbita napięciem , szeptanie dialogów. Jakiś klimat próbowali uzyskać ale sorrry. Drentwe to wszystko.... Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 8
oizuki

Wejście na forum pod filmami super-hero to jak wejście do rynsztoka. Dosłownie odchodząc od ocen czy zdania na temat filmu jest to najgorszy sort trollowania, poziom 10 letnich dzieci. Ja naczelny troll mam ochotę sobie od waszych pomyj wydłubać oczy.

A jeśli to jednak nie trolling (nie piszę odnośnie tylko twojego wpisu) a wyrażanie opinii to jest to równie niski poziom. Dosłownie jakby dwie rzeki wypełnione odchodami płynęły obok siebie. Zero argumentacji czy sensu. Właściwie szkoda mi tylko autora tematu bo napisał coś jak człowiek a trafił na małpy na wczesnym stadium pojmowania rzeczywistości.

A na dowidzenia pierdoIe was wszystkich. Amen.

ocenił(a) film na 2
WTTW_FILM

Stary .... A co tu komentować? Za 200 mil zł wyszła po prostu Kiacha. Nie ma wogóle czym się podniecać. W zestawieniu do pozostałych Batmanów + Joker to lipa za 200 baniek i nie ma co tu komentować więcej. Niech Holiwood się weźmie do roboty. Bo ostatnie kino to chłam*..

ocenił(a) film na 8
oizuki

Dalej 0 konkretów, imo mógłbym się po tobie przeorać jak po psie ale szkoda mi czasu na grę w szachy z gołębiem. Nara

mondeo117

Niestety dla mnie to najgorszy Batman jaki kiedykolwiek powstał.
Z początku dobry klimat ale im dalej tym gorzej, słabizna straszna.
Ten cały Pattison emo batman, oczywiście przesłanie na temat złych wszystkiemu winnych "white privilage asholes".
Lipa straszna. Jeden z najbardziej przereklamowanych filmów i największe rozczarowanie ostatnich lat.

ocenił(a) film na 4
mondeo117

Jak lubisz wydmuszki :)

ocenił(a) film na 4
mondeo117

No ja nie rozumiem tych wysokich ocen. Robiłem już 2 podejścia do tego filmu i po prostu taką nudą wieje, że sie nie da oglądać. Nowego Jokera też ledwo zmęczyłem. Komu potrzebny Batman, który ma siniaki? To nie jest historia z życia wzięta, to komiks bajeczka. Po co z tego robić dramat psychologiczny, który ma zgarnąć Oskara. Batman z Bale'em to był mój Batman i więcej nowych wersji już nie potrzeba.

użytkownik usunięty
mondeo117

Przykro mi, ale w porównaniu ze starym batmanem to nie stało nawet blisko. To tak jakby zebrać do kupy sebka spod bloku, dziadka nie umiejącego odróżnić plastiku od szklanego przy blokowym śmietniku i homara w sosie cytrynowym na Wersalu. Stary Batman-Wersal, ten batman (oby bez kontynuacji) - sebko-dziadki.

ocenił(a) film na 4
mondeo117

chyba to twój pierwszy batman bo straszne gówno a nie film

ocenił(a) film na 1
mondeo117

Mi totalnie nie podpasowal. Aktor jakiś taki nijaki. Klimatu czuc tylko troche I nie wiem czy juz wyroslem z takich filmów ale ciężko mi sie to oglądalo

ocenił(a) film na 8
mondeo117

Mi się też bardzo podobał - czuć tu jakąś inspirację "Jokerem", ale z hollywodzkim rozmachem i miękkością, które jednak nie popsuły bardzo dobrego wrażenia. Piękne kadry, kolory, fenomenalni Pingwin i Riddler. O dziwo muzyczny motyw przewodni Nirvany doskonale się sprawdził. Liczę na kontynuację.

ocenił(a) film na 9
mondeo117

Zagadka jednak nie podobał mi się do końca.

mondeo117

Warto obejrzeć film? Czy są drastyczne sceny?

mondeo117

Dobry ten film Batman? Dla starszej młodzieży wychowanej na ,,Batman i Robin" też dobry?

ocenił(a) film na 10
mondeo117

Dokładnie , mocne 11/10 ...

ocenił(a) film na 4
mondeo117

Noir? Chyba nie masz pojęcia co to. Pattison idealny? Na pewno nie do roli Batmana

mondeo117

Najgorszy batman jaki mógł powstać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones