PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 106 925
ocen
7,4 10 1 106925
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Jak dla mnie film rewelacyjny. Świetny klimat noir, Batek ludzki z ograniczeniami, który często potrzebuje pomocy ale z charyzmą i zawziętością, Pattison sprawdził się w roli w 100%, Pingwin mocno na plus no i nieźle popiepszony Riddler. Na uwagę zasługuje też muzyka która bardzo dobrze podkreśla klimat i całą historię. Ogólnie polecam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MiroslawBrzezik

Ktoś tu się chyba urwał z forum pod filmem o zgryźliwych tetrykach.

ocenił(a) film na 1
OLD_VHS

Rozumiem, że nawiązujesz do bajki animowanej "Odlot"?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
ArKo_filmweb

Ohohoho, od razu inwektywy, no pięknie, pięknie. Widzę, że mam tu do czynienia z "dojrzałym" krytykiem filmowym - oczywiscie dla mena-nietoperza dziesiąteczka :)

ocenił(a) film na 10
MiroslawBrzezik

Wez juz przestan sie koles podniecac bo coś za bardzo sie ekscytujesz :D Lepiej sie tym wnuczkiem zajmij bo widac ze czas tracisz :D Lazisz tylko i ludzi zaczepiasz atencjuszu :D

Komora_01

Nie karm trolla -pls

omenlol

Nie da się nawet poczytać bo poblokowali wpisy tego co mówisz że troll.
A film beznadziejny, stare były lepsze.
I najgorszy batman w historii ten chłop co batmana grał. Straszną ma buzię beznadziejna.

ocenił(a) film na 6
NieMamSwojegoZdania

Dokładnie tak...przykro to opisać ale ja osobiście podczas filmu nie mogłem patrzeć na tego aktora jako Batmana kompletne nieporozumienie myślę że od początku było wiadomo że tak będzie, Pattinson nie ma po prostu twarzy do tej roli więc tym bardziej nie rozumiem jak mógł go zagrać, poza tym miał straszną depresyjną minę przez cały film i odtracalo od tego filmu chociaż mimo wszystko film dobry.
Pozdrawiam.

animal448

Ten film to dno, batman nie ma nawet super batbajerów jakichkolwiek, może poza strzelaniem sznurkiem i co chwila ktoś musi go bronić żeby nie umarł bo od wszystkich obrywa tak, że nie potrafi sam dać sobie rady. A z budynków skacze i lata jak peacemaker.
No i w ogóle to jest film o batmanie nieudaczniku i twarz gościa idealnie pasuje do tego, ale przez to w ogóle mi się nie podoba ten film.
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER 
W końcu i tak przegrał, a wygrali źli, dał się tylko pobić, rozwalić miasto, dziewczyna go rzuciła i zaczął pracę jako strażak.
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
- KONIEC SPOILERU -
Pozdrawiam.

Komora_01

Nie karm trolla pls

użytkownik usunięty
MiroslawBrzezik

Nie chciałbym być nie miły, ale dając jedną gwiazdkę jest Pan zwykłym ignorantem i trollem internetowym w sędziemu wieku.Cieszymy się z wnuczka, ale ten Batman też chodzi na siłownię i jeździ samochodem a nie na rowerze, zarówno jaką peleryna.
Ps:wiele osób chodzi na silownie jak np ja widoczny na zdjęciu i na nikim to nie robi wrażenia.

ocenił(a) film na 7

A może pan pójść na lekcję języka polskiego?

użytkownik usunięty
MiroslawBrzezik

"Kogo obchodzi ta opinia, kolego?"

Co najmniej ponad 20 osób, ponieważ tyle na chwilę obecną temat otrzymał polubień (łapek w górę).

"Nie wiem ile masz lat, ale to chyba wiek, żeby odłożyć pidzamke w człowieka pająka i iść z panienkami na drinki.
Niestety nie będzie ci to dane, przykra ta wasza generacja."

Następnym razem zostaw swoje dziwaczne uwagi dla siebie, jak nie masz nic merytorycznego do napisania.

"Dobrze, że mój wnuczek jeździ na rowerze i chodzi na siłownię"

Super. Pozdrawiam wnuczka. Napiszesz coś w końcu sensownego o filmie, który oceniłeś na 1/10?

ocenił(a) film na 1

Moja żona nie żyje od kilku lat.

ocenił(a) film na 10
MiroslawBrzezik

Nie wiem co Pana boli w mojej opinii, oceniłem film który zobaczyłem a moja żona zmarła 21.05.2021 więc współczuję panu bo wiem co to znaczy, radzę być mniej zgorzkniałym.

ocenił(a) film na 8
mondeo117

Kolo to jakis hejter, pewnie tylko podszywa sie pod starszego pana. Olej go :) Trollom mowimi Nie

ocenił(a) film na 1
mondeo117

Bardzo współczuję Panu straty, jest to okropna sytuacja. Mimo to, wracając do głównego tematu dyskusji, dalej uważam oglądanie takich filmów za przejaw infantylizmu.

MiroslawBrzezik

Pozdro dla żony. Patrząc na twoje komenty podjęła dobrą decyzje

Bruc3k

Ale się roześmiałem! Wreszcie jakiś komentarz, który wnosi coś innego do przekrzykiwania się dziwnych Januszy w internecie, który z nich ma większego.
Dziękuję :D

MiroslawBrzezik

Pozdro dla żony, patrząc na twoje zachowanie to podjęła dobrą decyzję

ocenił(a) film na 9
MiroslawBrzezik

Skoro oceniłeś ten film to znaczy że go oglądałeś infaltywny człowieku

ocenił(a) film na 7
MiroslawBrzezik

Dlaczego oglądasz filmy, które uważasz za infantylne?






MiroslawBrzezik

Pisze to człowiek oceniający na 10/10 Sonic 2: Szybki jak Błyskawica.

MiroslawBrzezik

Przynajmniej nie musi się użerać z takim zgorzkniałym dziadem.

MiroslawBrzezik

nikt nie pytał

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
trukomholek

Ty parszywy gnoju nie będziesz takich rzeczy pomawial o jej życiu, zgłaszam cię

MiroslawBrzezik

ej mirek wiesz dlaczego papiesz nie może zjeść hamburgera? bo nie żyje.

ocenił(a) film na 8
MiroslawBrzezik

Idź obsadź grządki dziadek. Tyl warte są te twoje wypociny.

MiroslawBrzezik

Wy naprawdę nie rozumiecie że on ma maks 20 lat?

Pokazywana jest tylko łączna ilość łapek, co oznacza że mógł dostać np. 18 w dół i 2 w górę lub na odwrót, ale nie 20 w jedna stronę. Oznacza to że jesteś kłamcą.

użytkownik usunięty
JackCarver

I może jeszcze napisz, że ilość zgromadzonych tutaj komentarzy przemawia za argumentem, że nikogo nie obchodzi opinia autora tematu. Jeśli bronisz tego bezpodstawnego zarzutu z dupy to chyba masz ze sobą jakiś problem. 

ocenił(a) film na 1

Pewnie jego koledzy albo inne konta to napisały :)

ocenił(a) film na 7
MiroslawBrzezik

A ty, po co to piszesz?

Przecież to jest troll, w dodatku marny.

użytkownik usunięty
Puchy11

Może troll, a może na serio ktoś tak myśli.

No nie wiem, wszystkiego jego wpisy pachną trollem na kilometr. Szkoda pisać z kimś takim, strata czasu.

ocenił(a) film na 7
Puchy11

Popieram.

MiroslawBrzezik

mnie, oglądałeś ten film? oceniasz na 1? czy można tak nisko ocaniać jakikolwiek film? nakręciłeś coś ostatnio? pokaż - ocenimy

MiroslawBrzezik

Myślisz, że jesteś śmieszny pajacu jak udajesz, że jesteś dziadkiem na Filmwebie i piszesz takie komentarze? Wyższy poziom żenady, chyba nadal żyjesz w 2010 roku. Btw piszesz chłopowi, żeby pomyślał o panienkach, a to tylko ty marnuejsz czas na trollowanie na jakieś stronce internetowej prawiczku;)

JDna100procent

Od razu wyzwiska. Jesteś chamem.

JackCarver

chłop sam wyzywa i trolluje, to pisze jak jest

ocenił(a) film na 1
JDna100procent

Kolega powyżej cię podsumował trolu, więc nawet nie będę się na ciebie(specjalnie z małej litery!!) trudził.

ocenił(a) film na 8
MiroslawBrzezik

Dobry jesteś troll tak trzymać mam nadzieję że redakcja zrobi z tobą podcast najlepiej w duecie z katedrą pozdro.

M1CHA

walić frajera co nosi obce barwy

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
MiroslawBrzezik

Może jakieś argumenty? Mondeo podał całkiem sporo .

ocenił(a) film na 7
MiroslawBrzezik

co to było

użytkownik usunięty
MiroslawBrzezik

Dla własnego( i innych) zdrowia, zostań przy filmach z lat 70 i 80. Rozumiem, że wiele rzeczy może Tobie - jako starszemu pokoleniu - nie do końca się podobać. Ale ocena 1?? To już zakrawa na lekkie zaburzenia umysłowe. Muzyka i zdjęcia w tym filmie to już co najmniej podwyższają ocene na 4-5. Zredefiniowany bohater na nowo, w bardzo mrocznym thillerze na wzór Finchera , świetnie zagrane role złoczyńców. Przesadziłeś Pan z taką oceną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones