PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 106 948
ocen
7,4 10 1 106948
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

To już lepiej, żeby wzięli Jokera z Lego Movie

użytkownik usunięty
barney23

TYLKO PHOENIX!!!!!!

Phoenix zagra w drugiej czesci Jokera .W pierwszej grał Roberta , wiec obejrzymy pierw 2 cz. Jokera i wtedy go oceniy .

użytkownik usunięty
trautmann88

Nie bedzie 2 cz Jokera niestety

szkoda , na imdb w profilu Joaquina jest napisane Joker 2

użytkownik usunięty
trautmann88

Na początku kontynuacja miała być, potem Todd Philips zmienił plany i odwołał.
W sumie nie widzę sensu dalszego kontynuowania Jokera - ten film ma się skończyć na pierwszej części i tyle

barney23

Odpalicie eMule i uTorrent?

ocenił(a) film na 8
barney23

Niech będzie Joaquin Phoenix

marcin_lendzion

Nie wiadomo jak zagra Jokera w 2 czesci .I czy bedzie chciał w ogóle wrócić do tej postaci

barney23

Jeśli będzie joker to raczej z całkiem nowym aktorem.

barney23

Jared zle nie zagrał , problem tkwi w tym iż jako joker miał za krótką rolę

barney23

oj, ja bym bardzo chetnie zobaczyl jeszcze raz leto jako jokera

barney23

Liczę na połączenie sił z Jokerem Joaquin Phoenix... to byłby majstersztyk i najlepsze co mogłoby spotkać te dwie kultowe postacie

barney23

Jokera mógłby zagrać Thomas Sangster nie wiem jak wy sądzicie ale mógłby zagrać, lepiej niż jakiegoś murzyna dopuścićdo grania Jokera. Gdyby Heath Ledger żył to by mógł jeszcze raz zagrać ale skończyłoby to się tragedią

barney23

Nie no z tym Thomasem to żart, aktor Steven Ogg który grał Trevora w GTA 5 chciał zagrać Jokera w filmie "Joker" ale mu się nie udało to może wykorzystać szansę

barney23

I tak już mają aktora, wygląda na to, że nowym Jokerem będzie Barry Keoghan

ocenił(a) film na 5
barney23

Joker Leto miał więcej w sobie charyzmy pierwowzoru Jokera z kart komiksu niż psycho Joker Nolana. Nolanowki Joker to zwykły psychol bez dozy humoru iście Jokerowego. Jedna jedyna scena na cały film to ta z ołówkiem, gdzie jeszcze zaświtał na moment duch heheszków oryg Jokera.

barney23

Dla mnie najlepszy w tej roli był Jack Nicholson, od tamtej pory nikt mu nie dorównał, niestety chłop już zbyt leciwy jak na tę postać

ocenił(a) film na 8
barney23

Sam Joker mi nie przeszkadza, choć sądzę że Joaquinn Phoenix może być dla Matta Reevsa niedostępny albo za drogi. Ale nie chciałbym żeby w sequelu pojawił się Brzuchomówca Scarface, to postać zbyt groteskowa jak na poważny ton tego filmu, nie wspominając że dochodzą tu kwestie paranormalne, Scarface był lalka nad którą ciążyła klątwa bo został zrobiony z drewna z szubienicy.

barney23

Leto genialny Joker !

ocenił(a) film na 10
barney23

A gdzie Ty w filmie widziałeś Leto?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones