PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661915}
3,9 249
ocen
3,9 10 1 249
Battlefield 3 Missing Patrol
powrót do forum filmu Battlefield 3 - Missing Patrol

Fajny film

ocenił(a) film na 7

Powiem szczerze, że podobał mi się ten amatorsko nakręcony film. :-) I zachęcający oraz promujący grę Battlefield 3.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skibaa10

Przepraszam ,że obrażam ale przypisywanie innym moich własnych cech umysłu bardzo mi pomaga w moich problemach z męskością.

ocenił(a) film na 1
skibaa10

Hahaha żarcik ci wyszedł. Serio zazdroszczę poczucia humoru. Co do promowania BF3 tym filmem to ja nadal nie potrafię pojąć czego DICE nie kazało go wykasować za ośmieszanie ich produkcji.

ocenił(a) film na 7
kovoko

A czemu sądzisz, że film ośmieszał produkcję DICE? Przecież to film amatorski, niekoniecznie oparty na grze Battlefield 3, z czego wynikają sceny filmu. Jestem pełen podziwu dla tego gościa, co nakręcił ten amatorski filmik ( amatorski, ale profesionalną kamerą ) i życzę mu pomyślności w dalszej karierze, być może profesionalnej.

ocenił(a) film na 1
skibaa10

Okay, też mu życzę powodzenia, ale jak ja robiłem w FL Studio słabe nutki na początku to nie pokazywałem ich szerszemu gronu odbiorców. Film jest nędzny, a kwestie marne... bardzo marne. Niech "producent" zacznie najpierw robić coś konkretnego, a dopiero później niech to udostępnia na stronach internetowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones