PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105603}
6,2 16 215
ocen
6,2 10 1 16215
4,7 3
oceny krytyków
Be Cool
powrót do forum filmu Be Cool

A mnie sie podobal.

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie 9/10. Mozecie sie klocic ale film jest na prawde dobry. Sam John Travolta jest swietny, ale w polaczeniu z Uma Thurman, Vincem Vaughnem, The Rockiem czy z samym wielkim ponad wielkimi Harveyem Keitelem wszyscy oni tworza wybuchopwa mieszanke. Film oglada sie na prawde milo i przyjemnie. Polecam kazdemu kto choc troche lubi zwariowane komedie.

tabak

Ty chyba nie wiesz co to komedia, a o dobrym filmie juz nie wspomne. Jak dla mnie to ten film w ogole nie powinien powstawac.

Logan_3

A ja się nie zgodzę, oczywiście że to zupełnie inny typ humoru np. Ostra Jazda, Naga Broń, ale film ma swój klimacik, nie jest to film do uchachania się ale do uśmiechania, spodoba się napewno każdemu kto lubi np. Pulp Fiction np. Travolta ma identyczną osobowość w tym filmie , wg mnie Be Cool jest lepszy niż jedynka czyli Get Shorty

ocenił(a) film na 8
Ksin

Jestem świeżo po obejrzeniu tego filmu i musze przyznać że bardzo dobry. Odrazu na myśl mi przyszedł Pulp Fiction.

ocenił(a) film na 8
Drider

jak dla mnie tez sie podobal, plytki humor i luźna fabula ale potrafi rozsmieszyc (byc moze sam jestem plytki)... zwlaszcza the Rock w roli geja :D (łódka kurczaka do obciagania) osobiscie polecam 7\10

ocenił(a) film na 10
Intruder

Mi sie ten filmik podobał baardzo baardzo:)
śmieszny,ogląda sie go miło i przyjemnie,
oczywiscie dla wszystkich wielkich mądral
to film bez sensu,gdyż nie ma wartościowej
fabuły,ale przeciez mogą powstawać luźne filmy!!
świat sie od tego nie zawali;) luz blus
ludziska! pozdrawiam:*

ocenił(a) film na 7
Aleera_2

całkiem niezła komedia. Fajne role Travolty, Bernie Maca i The Rock-zajebiście zagrał homoseksualistę ;D ze śmiechu się nie mogłem powstrzymać. No i te spojrzenie ;P

ocenił(a) film na 10
Freak_On_A_Leash

Noooo miałam dokładnie te same odczucia xD
The Rock rządzi!! I ta jego sexy brew ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones