Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski)

Zobacz Becoming. Moja historia zwiastun

Film

Becoming

2020 1 godz. 29 min.
6,8 2 296
ocen
6,8 10 1 2296
673
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"852889","linkUrl":"/film/Becoming.+Moja+historia-2020-852889","alt":"Becoming. Moja historia","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/28/89/852889/7921110.2.jpg"}
Była pierwsza dama USA, Michelle Obama, szczerze opowiada o swoim życiu, nadziejach i relacjach w czasie trasy promującej książkę "Becoming. Moja historia".
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Becoming. Moja historia
Zwiastun nr 2 (polski) 1:49
Becoming. Moja historia
Zwiastun nr 1 1:26
Becoming. Moja historia - Zwiastun Nr 2 (polski) Becoming. Moja historia - Zwiastun Nr 2 (polski)

"Becoming. Moja historia" to bardzo intymne spojrzenie na życie byłej pierwszej damy USA, Michelle Obamy, w czasie przełomowych zmian — nie tylko w jej życiu prywatnym, ale również w kraju, któremu u boku męża służyła w Białym Domu przez ponad osiem ważnych lat. Dokument przedstawia wyjątkowe kulisy trasy promującej książkę Michelle"Becoming. Moja historia" to bardzo intymne spojrzenie na życie byłej pierwszej damy USA, Michelle Obamy, w czasie przełomowych zmian — nie tylko w jej życiu prywatnym, ale również w kraju, któremu u boku męża służyła w Białym Domu przez ponad osiem ważnych lat. Dokument przedstawia wyjątkowe kulisy trasy promującej książkę Michelle Obamy, w czasie której była pierwsza dama odwiedziła 34 miasta i odkrywała wraz ze swoimi czytelnikami, jak ważną rolę w zwalczaniu podziałów społecznych odgrywa wspólnota i jaka siła kryje się w szczerości i uczciwości.

studio
Higher Ground Productions
tytuł oryg.
Becoming
inne tytuły
Becoming. Moja historia Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Yes, SHE Can

  klakla913 ocenił(a) film na 4

  Każdemu, kto w ciągu ostatniego roku choć raz udał się na dworzec kolejowy, a po drodze minał kilka kiosków, z pewnością przynajmniej trzy podobizny czarnej kobiety, na tle w kolorze indygo, rzuciły roześmiane spojrzenie. Podobizny Michelle Obamy- kobiety, która przeniosła góry, by historią swojego życia ... więcej

 • Słabizna

  kinomaniak_1211 ocenił(a) film na 4

  Obejrzałam film i chyba nie chce już czytać książki. Ten dokument strasznie mnie znudził momentami miałam już dość. Liczyłam na coś wiecej.

  4
  • Pozytywna kobieta

   apaindegia ocenił(a) film na 8

   Myślę, że dobrze tutaj pokazano Michelle, to jak świetnie weszła w ciężką dla niej rolę będąc jednocześnie dobrym mówca z doskonalym poczuciem humoru jak idealną pierwszą damą.

   2
   • Daleko od poziomu książki.

    Heavyrotation ocenił(a) film na 6

    Książka zawiesiła poprzeczkę tak wysoko, że dokument niestety nie zbliża się do tego poziomu. Nużący, momentami nawet irytujący. Szkoda.