PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404343}

Ben X

7,3 5 150
ocen
7,3 10 1 5150
Ben X
powrót do forum filmu Ben X

Nihil novi

ocenił(a) film na 3

Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen tego filmu? Doprawdy wiem ze w naszym kraju jest on raczej produktem niszowym i sięgają po niego odbiorcy którym motyw tego filmu pasuje, inaczej nie umiem uargumentować tak dobrych not które ten obraz zbiera. Jest nudny sztucznie przeciągany myślę że lepiej by było gdyby miał formę krótkiego metrażu, a nie przedstawiał cała nużacą mnie przynajmniej martyrologie głownego bohatera. Nie moge zrozumieć tej "online generation" :<

ocenił(a) film na 6
DurangO

Mi ten film też zbytnio nie podszedł. Wg mnie jest nudny. Nie rozumiem takiej wysokie oceny tego filmu. Pozdro.

ocenił(a) film na 10
DurangO

Własnie, tutaj mowa o gustach, ktoś nie lubi DRESÓW, bo ......... sa puści, agresywni zwykle? To takie stereotypy.
Wy nie lubicie takich tematów, bo....? Hmm.. odpowiedźcie sobie sami, może jestescie zbyt pogodni, może Was ten temat nie dotyczy, może patrzycie na życie z kąta WYŚCIGÓW SZCZURÓW? Może.... milion powodów.
Uważam, że krótkometrażowe filmu na ten temat byłyby bezwartościowe po prostu.
To jest ten rodzaj filmu, gdzie nie grają słowa, i chyba to mnie bardziej przyciąga, osobowość.

Hiacynt_fw

Pracuję z osobami niepełnosprawnymi i uważam, że film jest przekombinowany. Na swojej drodze nie spotkałem człowieka z taką formą autyzmu i dla tego oceniam go z lekkim przymrużeniem oka choć mogę się mylić.

ocenił(a) film na 10
carmen8_fw

Pracowałas z osobami z mutyzmem?

Hiacynt_fw

Nie nie pracowałem ale w tym filmie nie mamy do czynienia z mutyzmem ani mutyzmem wybiórczym.

ocenił(a) film na 10
carmen8_fw

Mi pasuje to do mutyzmu.

Hiacynt_fw

Nie będę polemizował na ten temat bo może moja wiedza jest mniejsza od Twojej. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
DurangO

Film jest dla określonej grupy odbiorców. Ty akurat do tej grupy nie należysz, ale nie widzę w tym nic złego czy dziwnego. Mi nie leżą np. filmy akcji i choćby mnóstwo ludzi je oglądało, to dla mnie są męczące.

ocenił(a) film na 5
Orsky

To dziwne, bo ja też mam 80 lvl i film jakoś do mnie nie przemawia. Wątki są źle prowadzone, mimo dobrej bazy, dostaje chaotyczny obraz, momentami wydaje się, że reżyser nie wie o czym robi film.

DurangO

Zgadzam się. Zapowiadał się fajnie, jednak ogólnie jest tak ciągnięty na siłę, że pod koniec oglądałam już z niemałym trudem, a ostatnie 20 minut po prostu sobie darowałam. I tak mam wrażenie, że przez ostatnie 20 minut nic się nie wydarzyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones