PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118693}
6,1 8 207
ocen
6,1 10 1 8207
Beowulf Droga do sprawiedliwości
powrót do forum filmu Beowulf - Droga do sprawiedliwości

filmu jeszcze nie oglądałem, więc na jego temat wypowiadał się nie będę, podejrzewam że będzie lepszy niż ten animowany z Hopkinsem. Ale jak patrzę na zdjęcia, i widzę co ci ludzie noszą, to mnie normalnie czarna rozpacz i zimna furia ogarnia. KOLEJNY film w którym nikt nie przejmuje się tym, jak wyglądała odzież/uzbrojenie w danych czasach. Już nawet nie mówię o tym, że poemat jest z wieku VI, a akcja filmu toczy się w X, jak to ktoś powiedział - bo ten film nie tylko nie toczy się w X wieku, ale nawet nie na tej planecie. Takiego pomieszania i niedoinformowania to jeszcze nie widziałem, chyba nawet w 13 wojowniku, po którym myślałem że już nic mnie nie zaskoczy w kwestii uzbrojenia. może jestem przewrażliwiony, zdaję sobie sprawę że to nie jest najważniejsze w filmie, ale strasznie mnie taka niedbałość denerwuje, tak jakby nie można sobie było odpuścić niektórych pierdół i skupić się na jednym okresie, odtwarzając go poprawnie.

ocenił(a) film na 7
yemeth1

i tu się z tobą zgodzę (zakładając że to co powiedziałeś jest zgodne z prawdą), to jest chamskie wobec widza który podświadomie zakłada że mniej więcej tak to wyglądało.
jednak wracając do filmu jest ok, wśród tych wszystkich obsranych USA produkcji które dane mi było obejrzeć ostatnio ten europejczyk wypada nie źle. 7-8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones