PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611337}

Berserk: The Golden Age Arc I - The Egg of the King

Berserk Ōgon Jidai-hen I: Haō no Tamago
7,5 2 861
ocen
7,5 10 1 2861
Berserk Ōgon Jidai hen I: Haō no Tamago
powrót do forum filmu Berserk Ōgon Jidai-hen I: Haō no Tamago

hmm ciekawi mnie dlaczego nie ma jeszcze kinówki... shity ala zmierzch są już na drugi dzień a tu 20 dni od premiery i NIC?

adriankiller

Może dlatego, że Japończycy raczej nie filmują w kinach?

adriankiller

Już miesiąc od premiery i nadal nic:/

ocenił(a) film na 9
adriankiller

oficjalnie zostalo powiedziane ze wychodzi na blu raya 23 MAJA, jest do 1 kinowka z 3 :)

ocenił(a) film na 10
pivamornfis123

jest to* chyba mialo być? tak czy siak źle bo ma być 10 filmów :)

ocenił(a) film na 9
adriankiller

no jednak beda tylko 3, jak narazie tyle podali....

pivamornfis123

Będą 3 kinówki i być może mangę nakręcą jako serial...

Mazurian

Trzy filmy przedstawią fabułę Złotego Wieku, ale na tym na pewno się nie skończy, bo cały projekt ma trwać 10 lat jak wynikało z zapowiedzi. A czy ciąg dalszy będzie w postaci filmów czy serialu, tego jeszcze nie wiadomo.

ocenił(a) film na 9
adriankiller

Ja oglądałem, naprawdę- kawał dobrej roboty.
Poza animowaniem postaci, te ruszają się czasem skokowo. Ale...

Wierność mandze 9/10 (są skróty, ale film trwa tylko 1h13min więc to logiczne. Nie ma za to przekłamań.)
Plenery 10/10. Nigdy w animacji nie uświadczyłem tak cudownych widoków. Uczta dla oka!
Muzyka 10/10 wielu martwiło się że Hirrasawa nie nagrał całego soundtracku, śpieszę powiadomić że mistrz został zdetronizowany!

kawałek o którym mówię jest na youtube, wklepcie ''Blood and Guts (closing credits) / Berserk Ougon Jidai Hen I: Haou no Tamago Original Soundtrack'' i sami oceńcie.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones