PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 157
ocen
6,6 10 1 51157
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Wiem, że pierwotny film powstał w 1978 roku jednak ten film z 2010 roku to pierwsza część jaką w ogóle obejrzałem, potem obejrzałem z ciekawości, dwójkę, potem ten z 1978 roku no i potem 3. Film mną wstrząnął, strasznie szkoda mi było tej dziewczyny, ten film ma działać właśnie na takiej zasadzie, że ona zostaje zgwałcona a potem ona mści się na tych oprawcach i ma się takie uczucie, że się jej kibicuje, żeby im się odpłaciła, jednak znalazłem taki cytat i ciekawe co o tym sądzicie ale znalazłem cytat: ,,Słabi się mszczą, silni wybaczają, inteligentni ignorują".. idąc tym tokiem myślenia główna bohaterka pokazała się słaba bo się zemściła na nich, to co powinna zrobić? Wybaczyć takim zwyrolom czy po prostu olać ten temat? Jednak to są tak drastyczne przeżycia, których się nie zapomina i uważam, że to jest coś czego się nie przebacza ale jestem ciekawy waszych opinii. Jednak niestety w Polsce by i tak takie coś nie przeszło bo w naszym kraju nie mamy prawa się bronić przed napastnikiem a co dopiero zrobić z oprawcą takie coś jak w filmie bo po prostu poszłoby się do więzienia na resztę życia choć z drugiej strony z takimi zwyrolami nic innego nie da się zrobić, no co ? Umieścić w psychiatryku i co on się zmieni? Umieścisz w więzieniu i będzie siedział z najgorszymi bandziorami to jeszcze bardziej mu to skrzywi psychikę, wyjdzie i na logikę wiadomo, że będzie szukać zemsty na osobie przez, którą poszła siedzieć. Więc moim zdaniem chyba lepiej, żeby takie osoby jak takie zwyrole po świecie nie powinny chodzić i prześladować ofiar. Co o tym wszystkim sądzicie i jak powinna się zachowac bohaterka i czy zachowała się dobrze czy powinna się zachować jak się zachowała. Jestem mega ciekawy waszych opinii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones