PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 158
ocen
6,6 10 1 51158
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

film zostal zrealizowany jakby zostal nagrany na faktach autentycznych, dobre mocno kino, 8/10.

ocenił(a) film na 2
herkules5_56

> faktach autentycznych
tylko fakty z "Faktu" nie są autentyczne.

los_danielos

Albo z ,,Faktów'' ;)

ocenił(a) film na 10
los_danielos

Nie ważne, ważne, że dostali nauczkę

ocenił(a) film na 3
herkules5_56

Tym niemniej jedno było jak dla mnie bezsprzecznie dobre - do końca spodziewałam się, że któryś z nich się uwolni, ona stoczy z nim walkę może nawet ją uwięzi ale dla podsycenia atmosfery znowu jej się uda itp, itd, bla bla. W olbrzymiej większości filmów taki jest schemat, a tu, miłe zaskoczenie, po prostu wykonała swoją robotę od początku do końca. Simplisity jak to mówił HL. :-)

ocenił(a) film na 6
herkules5_56

moje oczy..'faktów autentycznych".
NIe ważne czy na faktach czy na autentycznych, ściema by bardziej szokowało i tyle.

herkules5_56

Nie przypiąłbym tej historii łatki faktycznej, ale sam film bardzo mi się spodobał. Brak realizmu bije na każdym kroku, dziewczyna po brutalnym gwałcie pozbierała się jak nigdy nic, zamieniła się w psychopatkę bez serca i bez większego wysiłku pokonał pięciu rosłych mężczyzn.

Polecam obejrzeć też drugą część, choć pierwsza wydaje mi się ciekawsza.

ocenił(a) film na 10
herkules5_56

Oj, mocny film, to prawda

herkules5_56

Ten film jest na faktach fikcyjnych. Nie wprowadzaj ludzi w błąd!

herkules5_56

Fakty są w pierwszej połowie filmu a fikcja w drugiej... To sobie trzeba uświadomić.

ocenił(a) film na 3
herkules5_56

Dobre mocne kino... chyba raczej komedia,,, Babka regeneruje się i zmienia się normalnie w Rambo i rozkłada wszystkich facetów bez najmniejszego problemu... film naciągany na maksa, ocena powinna byc przynajmniej 5.

ocenił(a) film na 10
spiderx

E, olać to, ważne, że dostali nauczkę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones