film

Bez smyczy

Hall Pass
2011
1h 45m
6,1 43 074
oceny
6,1 10 1 43074
6,5 6
ocen krytyków
Fred z Rickiem przekonują partnerki, że jedynym sposobem, by poprawić nastroje w związkach, jest tydzień odpoczynku od małżeństwa i rodzinnego życia. Obaj mają siedem dni na szaleństwo, pozbawione jakichkolwiek konsekwencji. więcej mniej
Bez smyczy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Bez smyczy
Zwiastun nr 2
Bez smyczy
Zwiastun nr 1
Bez smyczy
Fragment nr 4
Bohaterami filmu są małżonkowie, których związek tak skostniał, że grozi rozpadem. W celu jego uratowania żona ([person=102509]Jenna Fischer[/person]) zezwala mężowi ([person=2594]Owen Wilson[/person]) na tydzień totalnej swobody, kiedy to może dowolnie spotykać się z innymi kobietami. 2011-02-19T11:35:50 https://fwcdn.pl/webv/43/67/24367/thumbnail.24367.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/138/556038/hall_pass_restricted_trailer.vp9.720p.webm

Najlepsi kumple, Rick i Fred (Owen Wilson i Jason Sudeikis), od wielu lat są żonaci. Kiedy w domu zaczynają wykazywać oznaki zniecierpliwienia, ich żony (Jenna Fischer i Christina Applegate) podejmują śmiałą próbę ożywienia swoich małżeństw — dają chłopakom „przepustkę” — tydzień wolności, podczas którego mogą robić wszystko, na co mająNajlepsi kumple, Rick i Fred (Owen Wilson i Jason Sudeikis), od wielu lat są żonaci. Kiedy w domu zaczynają wykazywać oznaki zniecierpliwienia, ich żony (Jenna Fischer i Christina Applegate) podejmują śmiałą próbę ożywienia swoich małżeństw — dają chłopakom „przepustkę” — tydzień wolności, podczas którego mogą robić wszystko, na co mają ochotę i zatrzymać to tylko dla siebie. Początkowo brzmi to dla Ricka i Freda jak spełnienie marzeń, jednak szybko odkrywają coś zabawnego. Mianowicie, że ich wyobrażenia na temat życia solo oraz siebie samych są kompletnie oderwane od rzeczywistości.

boxoffice
$83 160 734 na świecie
$45 060 734 w USA
$38 100 000 poza USA
budżet
$36 000 000
na podstawie
Pete Jones (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.
studio
Conundrum Entertainment / New Line Cinema
tytuł oryg.
Hall Pass
inne tytuły
Amanda Bynes musiała zrezygnować z roli z powodu konfliktu terminów. Zastąpiła ją Alexandra Daddario.
Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w Atlancie, Cumming, Gainesville i Johns Creek (Georgia, USA) oraz w Providence (Rhode Island, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jeśli jesteś w fazie zauroczenia i romantycznych początków... albo jeśli jesteś singlem - ten film będzie kolejną głupkowatą amerykańską komedią.

Ale jeśli przeżyłeś/aś to i owo... żyjesz w dłuższym związku... to ten film jest naprawdę wart obejrzenia.

Zaprawdę powiadam Wam... wszyscy.. albo prawie wszyscy faceci...

więcej

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo fajny i bylo z czego sie posmiac. Dawno juz nie widzialem tak smiesznej komedii. Polecam

Uśmialiśmy się z mężem jak rzadko. Naprawdę polecam, szczególnie małżeństwom z dziećmi;) Uważam, że ten film powinien mieć dużo wyższą ocenę (przynajmniej 7), ale pewnie przeważnie oglądają go małolaty i pewnie nie wiedzą ile w tym filmie jest z życia wzięte;)

Można się pośmiać

ocenił(a) film na 6

W niektórych momentach można się napraede pośmiać. Wiadomo że film jest oklepany itp itd no ale co poradzić. A tak na marginesie to Najbardziej mnie zastanawia w tym filmie dlaczego Fred tak się oglądał za innymi skoro miał naprawdę atrakcyjna żonę

Żałosne

ocenił(a) film na 3

Robienie kupy, walenie konia i tego typu humor. Jak nisko upada ten świat. Choć, oczywiście, przesłanie filmu jest dobre: wierność wobec żony, dzieci. itp.