Bez smyczy

Hall Pass

2011 1 godz. 45 min.
6,1 41 404
oceny
6,1 10 41404
5 258
chce zobaczyć
7,2 5
ocen krytyków
{"rate":7.2,"count":5}
powrót do forum filmu Bez smyczy
  • s111 ocenił(a) ten film na: 6

W niektórych momentach można się napraede pośmiać. Wiadomo że film jest oklepany itp itd no ale co poradzić. A tak na marginesie to Najbardziej mnie zastanawia w tym filmie dlaczego Fred tak się oglądał za innymi skoro miał naprawdę atrakcyjna żonę

• aququ ocenił(a) ten film na: 5

s111 Zgaduję, że nie masz żony:)

aququ Hmm.. Jestem dziewczyna. Więc choć bym chciała to u nas w Polsce byłoby ciężko

• aququ ocenił(a) ten film na: 5

s111 To tłumaczy twoje zdumienie. Jako starszy kolega muszę zdradzić Ci straszną tajemnicę. Facet, choćby jego żoną był błekitny anioł, będzie się oglądał, i nie tylko, za innymi kobietami. Tak nas ukształtowała ewolucja lub ktoś na swoje podobieństwo. Kobiety powinny nam płacić odszkodowania!

aququ O... Jakiś szowinizm wyczuwam

• s111 To nie jest szowinizm... tak po prostu jest. Prędzej czy później zaczniesz się zastanawiać jakby to było z inną. Oglądać się za innymi itd. I nie ma w tym nic złego ani szowinistycznego.

I powiem więcej - Twoja kobieta też będzie miała takie myśli.
    I też nie będzie w tym nic złego ani szowinistycznego.

Będziecie musieli sobie z tym jakoś poradzić, a zdrada akurat jest jednym z najgorszych rozwiązań.

Na tym polega dojrzały związek... klapki spadają z oczu... i albo jest między Wami naprawdę silne spoiwo, które sprawi, że to przetrwacie i Wasza relacja jeszcze się wzmocni. Albo nie...

aa2xa Czy ty potrafisz czytac ? Podkresilam wyraznie ze jestem dziewczyna

• prowrocek ocenił(a) ten film na: 8

s111 i własnie dlatego nigdy nie zrozumiesz :)

prowrocek Nie wmowisz mi że każdy facet chce zdradzać. Tyle w temacie z mojej strony, naajwzenjsze to w związku być szczerym i czuc się swobodnie, wtedy nikt nie będzie szukał wrażeń na boku.
    Pozdrawiam :)

• prowrocek ocenił(a) ten film na: 8

s111 Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego. Wierzysz w to i niech tak zostanie. Moja córcia wierzy w świętego Mikołaja i niech wierzy jak najdłużej.