PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 184
oceny
7,1 10 1 77184
6,5 11
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy

:D

ocenił(a) film na 10

Absolutnie jeden z moich ulubionych filmów!! Travolta zagrał znakomicie..,a scena gdy odwiedza Castora (Shawna:)) w więzieniu jest jedną z najlepszych jakie widziałem:P

ocenił(a) film na 9
Preston36

potwierdzam :) film genialny :) ciekawy pomysl na film i swietni aktorzy :)
ze wzrusznia poplakalam sie na koncu :)

ocenił(a) film na 9
nowaliza

zgadzam się, film jest super.
I niech sobie gadają co chcą, że nudny, ze aktorzy nie tacy blablabla, jak dla mnie film byl naprawde dobry, ogladalam tyle razy i mi sie nie nudzi... a Travolta i Cage jak zwykle bezbłędni.
na końcu też się płakałam ;) aż mi został ten gest przesuwania dłonią po twarzy. x)

ocenił(a) film na 10
Preston36

dla mnie tez jeden z ulubionych. lubie filmy z N.Cage 10/10

ocenił(a) film na 9
Preston36

Scena z lustrami jest lepsza.

tom_1984

Popieram ;)

ocenił(a) film na 7
Preston36

film ma coś w sobie, świetny thriller :)

ocenił(a) film na 8
Nabukadnezar

Czy thriller? to raczej nie thriller ,ale film akcji...
Bardzo dobry, bardzo w stylu Johna Woo :) ...
Extra pomysł i fabuła...

Gra Cage'a ? Jak zawsze dziwna mimika twarzy...
Travolta. Najlepszy w rolach skurwieli ! :)

ocenił(a) film na 8
PFMH

Również uwielbiam Travoltę łajdaka. Film-klasyk sensacyjny - nie nudny, dużo się dzieje, dialogi jak na typowe amerykańskie kino, na wysokim poziomie no i fabuła - niebanalna, oj nie! Na równi dla mnie z "Lotem skazańców" i "Na linii ognia".

ocenił(a) film na 6
Preston36

Całkowicie się zgadzam. Oryginalny pomysł na film, a Cage i Travolta są po prostu genialni. Osobiście najbardziej lubię scenę z lustrami... Po prostu super! Brawo :)

ocenił(a) film na 8
Amber15026

Myślałem, że będę jedyny któremu najbardziej spodobała się scena z lutrami, a tu proszę ^^
Super film, na super poziomie z super fabułą i grą aktorską :)

ocenił(a) film na 9
brylantinio

także przyłączam się do grona wielbicieli sceny z lustem

ocenił(a) film na 7
iron_marcin

Film był dobry ale końcówka zaczynając od kościoła to była zwalona przekombinowana pod każdym względem.....

Vitek85xxx

Scena z lustrem bardzo udana, ale poza tym bzdury takie, że nic tylko płakać. Chociaż pominęliby temat grupy krwi, to nie - jeszcze musieli zaznaczyć że jeden miał AB Rh+, a drugi 0 Rh-. Do tego podczas operacji kuźwa jakiś fryzjer mu włosy przystrzygał, no k... kto to wymyśla?

użytkownik usunięty
Preston36

film jest super, swietnie zrealizowany itd, ale poziom realizmu jest dosyc niski nawet jak na film akcji - moznaby powiedziec ze jest wrecz komiksowy, jesli ktos nie potrafi mocno przymknac na to oczu to niestety nie jest film dla niego
ja mam to szczescie ze widzialem ten film jako dziecko i nikt mi tego nie odbierze :D

ocenił(a) film na 9
Preston36

a niektórzy twierdzą że film jest nudny - ci ludzie są zyebani

ocenił(a) film na 6
tomucho77

ten film nie jest nudny.
jest po prostu słaby...

ocenił(a) film na 9
MaciekCzajka

A co jest w nim takiego słabego ?

ocenił(a) film na 3
tomucho77

Wszystko, bądź prawie wszystko.

ocenił(a) film na 9
Major_Mandella

Argumenty poproszę !

ocenił(a) film na 3
tomucho77

Chyba za długo by wymieniać. Sam pomysł jest niezły ale wykonanie leży na całej linii. Aktorzy grają nieprzekonywająco, wydarzenia są nieprawdopodobne, sceny akcji za bardzo przesadzone i może przez to film nudzi. Na przykład lekarz mówi, że zmieniają tylko twarz, dokonują liposukcji brzucha i zmieniają owłosienie. To jakim cudem żona nie poznała by po stopach na przykład, że to nie jej mąż. Każdy człowiek ma inny układ kośćca. Drugi przykład. Strzelają do siebie w kościele Cage celuje do Travolty ale zamiast strzelić to robi fikołka i dopiero strzela. WTF? Przykład trzeci. Główny bohater uciekając z więzienia, oswobadza przestępcę który uciekając z nim zabija połowę niewinnych strażników. Rozumiem, że każdy policjant od czasu do czasu lubi pomóc zabić swoich kolegów. Takich scen niedopracowanych jest na pęczki i aż irytują swoją niedorzecznością. Szkoda pisać resztę przykładów bo wychodzi, że każda scena nie ma sensu.

ocenił(a) film na 9
Major_Mandella

A aktorstwo, muzyka, montaż i efekty specjalne ?

ocenił(a) film na 3
tomucho77

Aktorstwo wręcz mnie drażniło. Strasznie sztuczne. Muzyka bezpłciowa, nic co bym szczególnie zapamiętał. Efekty specjalne niezłe, zwłaszcza jak na tamten czas, montaż jak dla mnie zbyt chaotyczny ale też bez tragedii. Ale też nie dałem 1/10 tylko 3/10. Porównując podobny film to Con Air - Lot Skazańców podszedł mi dużo bardziej. Mimo, że przesadzonej akcji było tam też dużo, film jak dla mnie, trzymał się kupy dużo bardziej.

ocenił(a) film na 8
Preston36

Ten film ma wiele bardzo dobrych scen. Świetne było to że bohaterowie w filmie zaczęli "wczuwać w role" np. Archer wpada w szał podczas bójki w więzieniu czy świruje po prochach, Castor zaczyna dbać o córkę gliniarza, pomógł jej odnaleźć się w świecie. Smuci mnie trochę tylko jedna rzecz, dużo w tym filmie kiczu charakterystycznego dla filmów akcji, pełno iskier, wybuchy, itd. Jednak gorąco polecam

ocenił(a) film na 7
demondemon

zgadzam się - kiczowate sceny akcji, miliardy nietrafionych kul i niekończące się pojedynki Archera i Troya były trochę nie potrzebne + aktorzy w tym filmie są genialni, a scena więziennej bójki gdzie Cage zły nie jest, ale być musi (płacz i nagle Whoohuu :D) - zagrana jest po mistrzowsku ! Gdzie się podział ten Cage z lat 80/90?

Pauleta

Tak.. po tym jak Pollux spojrzał na Archera jakoś tak z podejrzeniem to od razu wpadł w szał "WHUUU!!" i rzucił się na tamtego więźnia, który gi zaatakował!! :) I'am Castor Troy!!! :) niezła scena :)

ocenił(a) film na 8
Preston36

Zgadzam się film jest naprawdę rewelacyjny. Świetny pomysł na scenariusz, doskonała gra aktorska, efekty bardzo dobre, muzyka również no akcje wymiatają :D Polecam film nie do znudzenia :))

ocenił(a) film na 10
Preston36

Zgadzam się jeden z moich ulubionych filmów!! Travolta zagrał znakomicie. Travolta jest w ogóle Świetnym aktorem.

ocenił(a) film na 9
FANDAMME_II

Nie zapominaj o cudownej muzyce która jest w filmie.

tomucho77

Zgadzam się, muzyka jest cudowna.. Zwłaszcza ta na poczatku filmu, kiedy Sean i jego synek są na tej karuzeli, a Castor celuje w niego... :)

ocenił(a) film na 7
FANDAMME_II

zgadzam się! Travolta jets jednym z moich ulubionych aktorów of all time. :D

ocenił(a) film na 10
littlejudas

nie wiem czy ktoś już pisała ale scena z "płaszczem" rewelacyjna
Nicuś ach ten Nicuś
film super

Preston36

Masz racje. Scena w której Castor odwiedza Archera w więzieniu jest świetna!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones