Face/Off

2 godz. 18 min.
7,1 74 313
ocen
7,1 10 74313
10 035
chce zobaczyć
6,3 9
ocen krytyków
{"rate":6.3333335,"count":9}
{"type":"film","id":1028,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Face+Off-1997-1028/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bez twarzy
  • numer6 ocenił(a) ten film na: 9

To jeden z tych filmów który nigdy mi się nie znudzi uwielbiam do niego wracać genialne kreacje aktorów John Travolta VS Nicolas Cage oboje wywiązali się znakomicie ze swojego zadania i pomyśleć ze początkowo to Schwarzenegger i Stallone mieli zagrać główne role bardzo dobrze ze John Woo zrezygnował z tej opcji do filmu mam też duży sentyment pierwszy raz oglądałem go na kasecie VHS do dziś mam orginalne VHS z tym filmem kaseta sprawuje się świetnie mimo ze już ma tyle lat właśnie wczoraj ją sobie oglądałem obraz tak czysty jakby była wczoraj kupiona.

• numer6 UWAGA SPOJLER
    Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
    Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
    A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
    Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
    Jak było naprawdę???????????????????????????????????????????????????? ?????????