PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104543}

Bezdroża

Sideways
6,9 17 995
ocen
6,9 10 1 17995
7,5 15
ocen krytyków
Bezdroża
powrót do forum filmu Bezdroża

A mi się podobał :)

ocenił(a) film na 10

W ogóle nie rozumim tych, którzy piszą o tym filmie "nudny". Co wy - tylko napierdalanki z matrixa wam w głowie? Albo prawie erotikasy z potężną dawką przygody?? Okey - też to lubię. . . ale ile k...a mozna tego ogladać!? Czasem trzeba obejrzeć coś takiego... bo ten film w sumie daje do myślenia, jest taki naprawdę I N N Y, ma extra motywy z winem i życiem, nie raz śmiałem się na nim do rozpuku, jest lekki i ciepły, muza też klimatyczna - po prostu strzał w dziesiątkę! 3majcie się!

ocenił(a) film na 7
Udi

Mi się bardzo podobała pierwsza godzina filmu, świetny i oryginalny klimat , ciekawe dialogi, ale później jakoś stracił dla mnie film w oczach. Za pierwszą godzinę 9, za drugą 7, więc daję 8-kę. Trochę mnie jednak w końcówce nużyło, wiem, że to nie film akcji, ale w końcu żeby dać 9 to film nie może nużyć.

miqel10

Mam podobne odczucia ;) Film lepiej się zapowiadał niż się skończył,ale suma sumarum był całkiem niezły...Przy paru scenach nie sposób było się nie śmiać ;) 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones