PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4170}

Biały pałac

White Palace
7,3 2 043
oceny
7,3 10 1 2043
Biały pałac
powrót do forum filmu Biały pałac

Czy mógłby mi ktoś zdradzić jak sie skończył ten film? Końcówka mi sie nie nagrała... Urwało sie na scenie przy stole w Dniu Święta Dziękczynienia. :) Wdzięczny będę bardzo, bo film super i chciałbym wiedzieć jakie było zakończenie tej historii.... Thx!

Don_Mateo

Nora palnęła przy stole o klasie pracującej, czyli o sobie, pokłócili sie i wyszli z imprezki, potem Nora i max się pokłócili i ona powiedziała, że nie pasują do siebie, jak on po pracy do niej zajrzał do domu, zastał list z prośbą, żeby jej nie szukał, bo chce zacząć nowe życie. Ale zakochany Max pojechał do siostry Nory, tej wrópzki i ona mu powiedziała, gdzie tamta pracuje (w jakiejś restauracji jako klenerka) i Max tam pojechał i usiadł przy stoliku i jak Nora go zoabczyła to zdębiała i powiedziała, żeby sobie poszedł, bo ona się nie zmieni. A on na to, że chce takiej kobiety jak ona, że rzucił pracę i zamierza tu wynając małe mieszkanko. Trochę pokrzyczeli, aż w końcu on powiedział, ż eja kocha, a cała sala się na nich patrzyła, wziął ją w ramiona i pocałował na stoliku. I tak się skończyło.
Mam nadzieję, że pomogłam. Cieszę się, że film Ci sie pododbał, to jeden z moich ulubionych. Pzodrawiam:)

ocenił(a) film na 10
lady_akira

Wzioł ją w ramiona? Wszyscy się patrzyli? O nie.
Położył ją na stoliku i dali czadu, a wszyscy bili brawo.
Pozdrawiam. To również jeden z moich ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 10
lady_akira

Wzioł ją w ramiona? Wszyscy się patrzyli? O nie.
Położył ją na stoliku i dali czadu, a wszyscy bili brawo.
Pozdrawiam. To również jeden z moich ulubionych filmów.

pia125

Najpierw położył ją na stoliku,potem położył się na niej,przykrył oboje swoim płaszczem i dopiero dali czadu ;);)

ocenił(a) film na 8
petunia

Uuuuch, kocham tę scenę!

ocenił(a) film na 7
Blatta

no fakt rewelacyjna scena:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones