PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115800}

Love Cinema Vol. 6

Bijitâ Q
6,2 2 515
ocen
6,2 10 1 2515
4,7 3
oceny krytyków
Bijitâ Q
powrót do forum filmu Bijitâ Q

jakbym oglądał zlepek patologii potraktowanych z lekką kpiną wrzucanych przez wyrostków do internetu chcących poznać WSZYSTKO ...
no ewentualnie brakuje tu jeszcze trochę rzeczy jak np. sex z psem, itp. itd.
część albo wszystko już gdzieś widziałeś, tu - pozbierane i usilnie zlepiane w jakąś opowieść...

pomijając to... ocenić jako FILM... no arcydzieło to nie jest... typowo japońskie - krzykackie, gwałtowne ale i skrótowe "kino"... ;]
oglądniesz z lekkim zaciekawieniem, grymasem i niesmakiem po czym zobaczysz końcówkę jak reżyser wysila się w to włożyć jakiś przekaz...
ciekawe jaki... oczywiście jak ktoś chce to zawsze coś tam znajdzie...

uważam też, że to nie jest film dla wszystkich bo może rodzić głupie pomysły, niestety... :/

4/10

VanKert

hmmm naprawde ciezko mi ocenic ten film, przed czytalam ze sie tak wyraze cos na temat filmu i rezysera,na poczatku zrobilam wielkie oczy, ale nastawilam sie luzacko na ogladanie co mi naprawde pomoglo :)
emocje od przerazenia po lzy w oczach :D smiech- scena z parasolem mnie powalila :D
film nietypowy, zgodze sie ze nie dla kazdego :P osobiscie ciesze sie ze zobaczylam "cos innego" :D dam 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones