PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115800}

Love Cinema Vol. 6

Bijitâ Q
6,2 2 515
ocen
6,2 10 1 2515
4,7 3
oceny krytyków
Bijitâ Q
powrót do forum filmu Bijitâ Q

Canibal Holocaust 79r
Nekromantik 87r
Visitor Q 2001r

ocenił(a) film na 8
returner

yyyy eeee chyba nie zrozumiałem visitor Q gore ? Ja jestem albo slepy albo nie wiem co bo nie zauwazyłem w tym filmie krwi i flaków. :]
tak wiec zmien ziomek tą liste i nie rozśmieszaj ludzi . A gdzie Guiena pig ? A gdzie August mordum underground he ?

Frost

No właśnie zgadzam się - Visitor Q nie jest zbyt krwawy. Ale nie trzeba szukać daleko żeby znaleźć krwawszy - już u samego Takeshiego Miike "Ichi the Killer" ocieka ostro krwią. Ale Visitora Q do najkrwawszych bym nie zaliczył.

ocenił(a) film na 3
returner

A nie pochrzaniłeś przypadkiem filmów gore z shockerami? Jeśli tak, to "Visitor Q" i tak się nie kwalifikuje do tej kategorii... A poza tym, są mocniejsze filmy gore od wymienionych wyżej.

ocenił(a) film na 8
Malignus

3 najmocniejsze gore to:
-August Mordum
-Guinea Pig 2
-Niku Daruma
z tyłu się czaji jeszcze Kogyaru-gui: Oosaka Terekura Hen, August Underground, Womes Flesh, Ritual Suicide i Aftermath

ocenił(a) film na 6
Frost

Polecam Man Behind The Sun 1 i 2 (aka Laboratorium Diabła). film wręcz rozwala, zwłaszcza że jest oparty na faktach, a część scen była kręcona na 'żywca', bez efektów specjalnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones