PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115800}

Love Cinema Vol. 6

Bijitâ Q
6,2 2 514
ocen
6,2 10 1 2514
4,7 3
oceny krytyków
Bijitâ Q
powrót do forum filmu Bijitâ Q

totalne zdebilowacenie

ocenił(a) film na 7

tak porabanego filmu jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
Zaq

Człowieku jeśli nie wiesz kto to jest Takashi Miike to nie wypowiadaj się w jego filmach.
To są filmy niezrozumiałe dla Europejczyków ale ja TM uwielbiam.

moje ulubione teksty z tego filmu:

"Czuje ze będzie fajna impreza" - krojąć nożem głowę prześladowcy syna :D

Ta scena mnie ROZWALIŁA mało nie padłem ze śmiechu :D

Druga to jak trup popuścił a trzecia jak było stężenie pośmiertne (Ci co oglądali wiedzą :D) mało nie spałem z krzesła :D

Że nie wspomnę o

"-Widzę jej wnętrzności.
-Są takie piękne
-Re białe części są takie białe" :D

Nie no to trzeba obejrzeć ale od razu mówię niech nikt i słabszych nerwach i żaden z radia maryja tego nie ogląda oraz niech nie oglada tego nikt kto nie jest fanem takashiego bo i tak mu sie nie spodoba.

Oczywiste 10/10

ocenił(a) film na 6
xardas17

'ale od razu mówię niech nikt i słabszych nerwach'

Bez przesady, nie jest to nie wiadomo jak 'chory' film zeby do jego obejrzenia niezbedne byly mocne nerwy. Jak dla mnie sredni, sa duzo, ale to duzo mocniejsze i bardziej szokujace produkcje!

ocenił(a) film na 10
Man_Behind_The_Sun

Czemu średni? Dlatego, że Cię nie zaszokował? Miike byłby marnym reżyserem, gdyby robił filmy wyłącznie po to, by szokować. Wiele z jego filmów to dramaty, komedie, filmy obyczajowe (chociaż tak naprawdę nigdy nie trzyma się on jednego gatunku). Jego filmy rozczarują tych, którzy szukają w filmie wyłącznie rzeczy wstrząsających.

ocenił(a) film na 6
ckdexterhaven

'Średni' pod względem efektu szoku. Jako całość zresztą również średni, tzn. wystawiłem mu pozytywną ocenę ale nie sądze żebym jeszcze kiedyś wrócił do tej produkcji.

ocenił(a) film na 5
Man_Behind_The_Sun

Tez uważam za sredniaka, ktory coś malo mnie zszokował, po obejrzeniu tych produkcji które polecał "Men Behind the sun" to ten przy nich wymięka.

ocenił(a) film na 10
Chris1985

Masz ochotę na szokujące filmy to obejrzyj sobie http://www.filmweb.pl/Wjazd+poci%c4%85gu+na+stacj%c4%99+w+Ciotat+1895+o+filmie,F ilm,id=31348
a Miike się nie czepiaj

ocenił(a) film na 10
Chris1985

Szokujących filmów się zachciewa?
To spróbuj tego
http://www.filmweb.pl/Wjazd+poci%c4%85gu+na+stacj%c4%99+w+Ciotat+1895+o+filmie,F ilm,id=31348
a Miike się nie czepiaj

ocenił(a) film na 10
ckdexterhaven

ups! się rozmnożyłem troszeczkę

anyway Miike is THE MAN

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones