PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4225}
6,9 79 902
oceny
6,9 10 1 79902
5,8 10
ocen krytyków
Blade: Wieczny łowca II
powrót do forum filmu Blade: Wieczny łowca II

Karen

ocenił(a) film na 7

Hmmm zastanawie mnie fakt dlaczego nie ma ządnego wątku o Karen z pierwszej części Blade... Na końcu jedynki mówi że bedzie ona mu robiła surowice...

ocenił(a) film na 7
Arvalis

No ja właśnie też nad tym myślałm ...trochę tak dziwnie ...

ocenił(a) film na 9
Arvalis

Możemy się tylko domyślać, że została zgwałcona i wypatroszona przez jakiegoś wampira, a z zakonserwowanych części jej ciała wampiry zrobiły sobie róznego rodzaju przedmioty codziennego użytku i ozdoby.

ocenił(a) film na 7
ProF_A_N_

Taa , a z jej jaj jeden wampir zrobił sobie kolczyki .

ocenił(a) film na 7
DarkSquall

hahaha xD teoria pierwsza klasa :D a tak na poważnie, to mogli zakończyć sprawę :P

Arvalis

Nie oglądałem dwójki, ale dziwi mnie, co robi w obsadzie Whistler, skoro w jedynce został śmiertelnie pobity i ugryziony, dlatego przed przemianą strzelił sobie w łeb z obrzyna.

ocenił(a) film na 6
perun_6

SPOILER (choć pewnie już zdążyłeś obejrzeć ten film):

Tak, więc on tam gra ponieważ wampiry go przemieniły po jego "śmierci" i trzymały w kapsule jak w Obcym. ;) Tak, więc stał się wampirem, którego Blade "odtruł" zastrzykiem na początku filmu.

Juna_3

Nie oglądałem jeszcze, nie szkodzi, że spojler.

Wszystko rozumiem ale w przypadku wampirów, zmiażdżenie głowy równa się śmierć. Strzelił sobie ze śrutu w głowę, magicznie mu odrosła? Jakim kruca cudem, skoro funkcje mózgowe zamarły.

ocenił(a) film na 6
perun_6

Przecież nie było pokazane gdzie sobie strzela.

Juna_3

Chcąc popełnić samobója strzela się w głowę a nie w nogę czy rękę ;-)

ocenił(a) film na 6
perun_6

Powiedz to tym co podcinają sobie żyły wszerz a nie wzdłuż... ;)

ocenił(a) film na 6
perun_6

On był wtedy bardzo osłabiony więc omsknęła mu się łapa i strzelił sobie w ucho ;-P
Nie ma co rozkminiać za dużo przy takich filmach.

perun_6

Nie strzelił że śrutu tylko z pistoletu który zrobił dla Bladea

ocenił(a) film na 1
Arvalis

N'Bushe Wright to była bodaj najpiękniejsza czarnoskóra aktorka w dziejach kina...
No może jeszcze Lisa Bonet, Theresa Randle, Halle Berry, Vanessa Williams, Thandie Newton, Rosario Dawson, Zoe Saldana, Paula Patton...

ocenił(a) film na 1
Resvain

Laura Gemser.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones