PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4225}
6,9 79 899
ocen
6,9 10 1 79899
5,8 10
ocen krytyków
Blade: Wieczny łowca II
powrót do forum filmu Blade: Wieczny łowca II

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest tytuł muzyki która leci podczas sceny w której wchodzą do dyskoteki i Blade mówi do tego młodego kolesia który mu pomagał: ..."to kryjówka,zamalowane szyby i jedne drzwi,ze 300 ssakopijów ..." po czym jest scena w dyskotece i zaczyna grać ten świetny utwór?? Tyle się naszukałem i znalazłem tego sporo,ale same remixy a dokładnie tego co leci w filmie nie mogę znaleźć nigdzie :( Pewnie to Woodo@Serano,ale chodzi mi o dokładnie ten utwór,jego tytuł,bez żadnych remiksów tylko dokładnie to co w filmie.Jeśli ktoś wie proszę dajcie znać.Dzięki.

Pozdrawiam:]

ocenił(a) film na 7
Tommy221

Ten utwór leci podczas sceny gdy Rienhardt celuje z pistoletu w Blade'a a potem spostrzega, że ten ma go na muszce?

dirt16

tak dokładnie o ten utwór chodzi.Dokładnie ten co tam leci,żadne remixy, tylko tamten.

ocenił(a) film na 7
Tommy221

W takim razie nie mogę pomóc, przykro mi. Mam na smartfonie taki program do wykrywania piosenek - Shazam. Odsłuchuje piosenkę i podaje tytuł. Poznaje każdą muzykę. Próbowałem tym programem ale o dziwo niestety nie znalazł tytułu, pierwszy i jedyny raz nie znalazł. Za to odnalazł każdy inny tytuł w tym filmie poza tą jedną piosenką której szukasz. :/

dirt16

Podajesz w tym programie jakieś kryteria wyszukiwania? Np: album itp? Może dlatego nie znalazł bo ten kawałek niestety nie znalazł się na soundtracku z Blade 2 jako jedyny z filmu.

ocenił(a) film na 7
penetrator1981

Nie. Po prostu gdy leci jakaś muzyka to włączam ten program, wciskam przycisk i jest tylko napis "Słuchanie", kilka sekund później wyskakuje mi nazwa piosenki i link do youtuba, gdzie mogę ją posłuchać.

ocenił(a) film na 8
Tommy221

Ja kojarzę ten utwór z Need for Speed, poszukaj w internecie soundtracku z tej gry, może się znajdzie :)

ocenił(a) film na 8
Tommy221

http://www.youtube.com/watch?v=nTNS9nj_Iow

Proszę bardzo ;]

wik1992

to nie to.Tamten to był utworek typowe Techno.

Tommy221

Voodoo & Serano - Blood Is Pumping
http://www.youtube.com/watch?v=keIPYS0ddLE

Tommy221

the roots and bt - tao of the machine (scott humphrey's remix) nuta z NFS Most Wanted

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones