PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562383}

Bleach the Movie: Hell Verse

Bleach: Jigoku-hen
7,4 2 584
oceny
7,4 10 1 2584
Bleach: Jigoku hen
powrót do forum filmu Bleach: Jigoku-hen

To co znalazłam w necie na temat tego filmu (tłumaczenie nie jest moje)

Czwarty Film Bleach jest zaplanowany na przyszłą zimę.2 lata po poprzedniej pracy.

Ze sporządzonego plakatu widać, że w sumie styl Ichigo w pełnej formy Hollow\'a jest sporządzony, ale do szczegółów tej pracy, należy poczekać do następnego wydania!

W zimie przyszłego roku, na dużym ekranie, Ichigo cały po przejściu w pełnego hollowa

Projekt postaci: telewizja animacji "Bleach" .

Masashi Kudo-San odpowiedzialny za opublikowane ilustracji z filmu!!

Debiutancki film!
Pełna Hollowikacja Ichigo jest kluczem do historii!?

Po raz pierwszy pełna forma Hollow'a Ichigo, która zostawiła tak intensywne wrażenia po przeczytaniu oryginału (mangi), pojawi się w filmie pełnometrażowym.

Ta niesamowita umiejętność do walki zadecyduje o losie Ichigo i jego Nakama!?

Zaplanowane na otwarcie zimą 2010 roku!

Marvolo-san

"Projekt postaci: telewizja animacji "Bleach" "
ja słyszałem, że ta część ma być amerykańska i z normalnymi ludźmi (nie narysowanymi) w roli głównej ^^

ocenił(a) film na 6
napruto

Warner Bross podobno wykupiło prawa do ekranizacji mangi Bleach (tu więcej http://marvolo-san.deviantart.com/journal/31047854)

Nie zmienia to w ogóle faktu, iż w Grudniu wyjdzie czwarty film anime pełnometrażowy i ma on być podobno o Hell Arc. Ma być coś o tej produkcji w 411 chapterze mangi Bleach i jest prawdopodobieństwo fillerowego odcinka anime związanego z tym filmem. (informacje z BleachAsylum.)

napruto

Oby nie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones