PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562383}

Bleach the Movie: Hell Verse

Bleach: Jigoku-hen
7,4 2 585
ocen
7,4 10 1 2585
Bleach: Jigoku hen
powrót do forum filmu Bleach: Jigoku-hen

Muzyka z Filmu

ocenił(a) film na 6

Na youtube da się posłuchać całego Soundtracku z Bleach: Jigoku Hen:
http://www.youtube.com/watch?v=jmGPrc37g1o (reszta obok, albo w innych filmach tego użytkownika)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to podrzuce też link skąd ściągnąć całość

ocenił(a) film na 6
Marvolo-san

Jestem nawet bardzo zainteresowany ;-)

ocenił(a) film na 6
dram

Megaupload: http://www.megaupload.com/?d=CB8GFQ91

ocenił(a) film na 6
Marvolo-san

Wielkie dzięki ;-)

ocenił(a) film na 10
Marvolo-san

No dobra... Jest muzyka! Ale co z filmem? Kiedy będzie można obejrzeć? Według Filmwebu premiera miała być 4 grudnia...

Przemek_92_

No i była, ale w Japonii.

ocenił(a) film na 10
Grievous

No dobra. To kiedy trafi do nas? Ile może trwać przetłumaczenie z japońskiego na angielski? Już nawet nie mówię o legalnych wersjach, ale tych kradzionych przez neta :) Przecież jest z pewnością mnóstwo fanów Bleach'a znających japoński :)

ocenił(a) film na 6
Przemek_92_

Film będzie do obejrzenia koło września przyszłego roku, kiedy wyjdzie w Japonii na DVD

Na razie mogę tylko dać audio z filmu i super-dokładny opis, praktycznie scena po scenie (tyle, ze po angielsku) oraz kilka filmików ze scenami z filmu

ocenił(a) film na 10
Marvolo-san

Jaka jest szansa że będzie wcześniej, np. w kinach w Polsce?

użytkownik usunięty
Przemek_92_

Jeśli chodzi o sam fakt wyświetlania tego filmu w kinach w Polsce, to myślę że szanse są żadne. Nie wiem, czy jest Nas (zapalonych fanów, gotowych pobiec do kina byleby tylko zobaczyć Ichigo i spółkę) na tyle dużo, żeby właściciele kin zdecydowali się wyemitować film. Myślę, że na obecną chwilę ponieśliby większe straty niż zyski. Fanów anime w Polsce nie ma znowu tak dużo, fanów Bleach jest jeszcze mniej. Smutne, ale prawdziwe.

Jeśli nie chcemy jednak dać za wygraną możemy spróbować coś zrobić - petycję, konto na portalu społecznościowym? Co do tego ostatniego, to wiem że sprawdza się np. w przypadku chęci ściągnięcia jakiegoś zespołu do kraju. Może w tym przypadku też by zadziałało.

ocenił(a) film na 10

Hej! Świetny plan. Z tym że na żadnym portalu społecznościowym nie mam konta :( Ale petycja jest genialna! Z radością bym się podpisał.

Przemek_92_

Z petycją czy bez szanse na to że ten film trafi do Polski są równe ZERU. Nawet na DVD nie ma co liczyć. W Polsce rynek anime nie istnieje.

Grievous

I tu się nie zgodzę. Rynek anime w Polsce istnieje, tylko trzeba dobrze poszukać. Tylko że o piratach raczej nie ma tutaj mowy. Na upartego w Empiku coś powinno być, Jest wydawnictwo Japonica Polonica Fantastica. Jest Hyper i AXN Sci-Fi z anime późnymi wieczorami. Bardzo fajnie było sobie obejrzeć Ghost in the Shell i Full Metala z polskimi napisami albo z lektorem. Fakt że czasem, a nawet często, tłumaczenie razi, ale po krótkim zastanowieniu to faktycznie tak głupio po Polsku brzmi. Poza tym frajda frajdą prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones