PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562383}

Bleach the Movie: Hell Verse

Bleach: Jigoku-hen
7,4 2 584
oceny
7,4 10 1 2584
Bleach: Jigoku hen
powrót do forum filmu Bleach: Jigoku-hen

Ode mnie naciągane 8 ze względu na efekty kinowe... żona obok też wpłynęła na pozytywny odbiór filmu. :)
Samo anime niczym nie zaskakuje, po raz kolejny pojawiają się nowi, nieznani przeciwnicy, z którymi Ichigo i spółka stoczą kilka bitew, by na końcu, gdy sytuacja wyda się beznadziejna, pokonać silniejszego wroga, przy użyciu nowo nabytych mocy.
Shikai, Bankai czy nawet pełna Hollowfikacja nie robią już takiego wrażenia więc możemy tu zobaczyć nową transformację Ichigo, nadaną mu przez samych obrońców piekieł.
W tej części szczególnie brakowało mi walk Gotei 13.
Jeżeli ktoś uwielbia - bo tak trzeba to nazwać - Ichigo i jego grupkę przyjaciół, to powinien być zachwycony.
Krótko: Efekty i dźwięk jak najbardziej, jednak fabularnie to wciąż tylko powielanie schematu.

P.S
Aktualnie 10 głosów. Czyżby w Japonii rozrastała się kolejna Polonia?

Satsujinsha

Mam rozumieć że mieszkasz w Japonii?

ocenił(a) film na 8
Akrinix

Nie musisz rozumieć... ale, tak - mieszkam w Japonii.

Satsujinsha

....i nie rozumiem, w czym ty problem robisz? chciałem normalnie zapytać, a Ty mi wyjeżdżasz z czymś takim? Sam się zastanawiam gdzie można dostać ten film. Z tego co wiem w Polsce jeszcze nie wyszedł, dlatego też opierając się na naturalnej dedukcji zadałem pytanie czy mieszkasz w Japonii ?
Tak na marginesie, mógłbyś go wrzucić na jakiegoś servera i wysłać mi linki na pw. Byłbym naprawdę wdzięczny.

Pozdrawiam

Akrinix

A ty się ogarnij, bo nie rozumiesz o co mu chodziło w tym poscie

The_Fallen

w którym ?
czy nikt tutaj nie może być konkretny ?

Satsujinsha

Słuchaj ponawiam prośbę...
Jeśli oglądałeś to w kinie to trudno, ale może jednak masz to gdzieś indziej ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones