PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562383}

Bleach the Movie: Hell Verse

Bleach: Jigoku-hen
7,4 2 585
ocen
7,4 10 1 2585
Bleach: Jigoku hen
powrót do forum filmu Bleach: Jigoku-hen

Czekam już pół roku aż wreszcie wyjdzie na DVD film ale dalej nie ma napisane ani określone kiedy ma być... Jak coś wiecie na ten temat to napiszcie datę wyjścia DVD.
Z góry dzięki.

AdriannaDiana

BLEACH: The Hell Verse (Movie) Release Date: 2011/08/24

ocenił(a) film na 7
LssMape

dzięki :*

ocenił(a) film na 8
LssMape

Sprawdzone info? czyli za 4 dni premiera?: D jaram sie ;P

ocenił(a) film na 8
rexor05

Chyba troche za wcześnie na jaranie ;P Zanim to przetłumaczą na angielski, minie trochę czasu, o tłumaczeniu na polski nie wspomne... Chociaż z drugiej strony fani na całym świecie na to czekają, więc może się uwiną ;D

ocenił(a) film na 8
JadeBarrett

Ja tam jestem pozytywnie nastawiony:) Czekam już chyba rok wiec te kilka/kilkanascie dni nie zrobi duzej roznicy :D

ocenił(a) film na 7
rexor05

no właśnie a po 10 dniach chyba są już napisy polskie do filmu...
a co tam z angielskim, ważne że jest !!!

AdriannaDiana

Mógłby ktoś podac (jak znajdzie) link do byle jakiej wersji online? Z góry thx.

bubr32

http://www.watchbleachepisodes.net/bleach-the-movie-4-hell-chapter/ prosze bardzo.Jezyk japonski bez napisow

raven91

Język japoński z napisami pseudo-angielskimi :)

raven91

Dzięki wielkie, własnie obejrzałem i powiem wam, że pod względem efektów najlepsza częśc wg. mnie a pod względem fabuły raczej średnio.

ocenił(a) film na 8
bubr32

Wersja z angielskimi napisami: http://www.animecrazy.net/bleach-jigoku-hen-watch/261064

bubr32

rzeczywiście, jesli chodzi o efekty to nie ma co narzekac, tyle że fabuła jest tragiczna:P Nie spodziewałam się z resztą jakiś fajerwerków więc nie jestem rozczarowana

ocenił(a) film na 8
azot_com

Muszę przyznać, że jestem rozczarowana fabułą... Te niektóre sceny były wręcz tragiczne. Śmiać mi się chciało jak Ichigo się miotał po pierwszym powrocie z Piekła. Załapałam tylko ogół, bo oglądałam po japońsku bez napisów, ale niektóre dialogi naprawdę były zbędne. Ale te walki, mogę to wyrazić tylko tak: "O. Mój. Boże.". Naprawdę się postarali. Nie mogłam oderwać wzroku! Teraz oczekiwania wobec Bleach Movie 5 wzrosną. ;)

JadeBarrett

Ajajaj, cudeńko *q*. Pierwsze dwie minuty wywarły na mnie ogromne wrażenie. Dalej też dobrze, grafika stała na baardzo przyzwoitym poziomie. Wobec fabuły jakichś wygórowanych oczekiwań nie miałam, toteż się nie zawiodłam. Zresztą, to kinówka, ona ma ładnie wyglądać, mieć zarąbiste walki, a fabuła... ma być w miarę sensowna i nic więcej. A co do tej sceny po powrocie z piekła: IMO jedna z najlepszych w filmie, dla mnie całkiem zrozumiałe jest to miotanie się Ichigo, w końcu chodziło o jego młodszą siostrę. A show, jakie odstawił przy tym seiyuu Ichigo to cud, miód i orzeszki z lukrem. O tym zresztą wspominał Kubo w swojej wiadomości do nabywców DVD.
A tak swoją drogą, ma ktoś linka do samych napisów do filmu? Angielskich, chyba, że pojawiło się już przyzwoite tłumaczenie pl (natrafiłam na taki bubel, że drugi raz nie chcę się sparzyć). Trzy dni temu pobrałam rawkę, nie chce mi się znowu czekać na ściągnięcie całego filmu z napisami, dlatego bardzo bym prosiła.

Mika_49

Czy tak dzieżko znaleźć! http://npolska.net/forum/topic/15151#post_248554

LssMape

ciekawi mnie jeden fakt a mianowicie, czy ktoś z was zauważył, że księżyc nad Hueco Mundo w filmie jest odwrócony w przeciwną stronę niż ten w anime? :P
Zawsze mnie ten animcowy wkurzał a gdy zobaczyłam filmowy to coś mi się nie zgadzało... Taka ciekawostka;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones