PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1219}

Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Close Encounters of the Third Kind
7,2 29 965
ocen
7,2 10 1 29965
7,4 22
oceny krytyków
Bliskie spotkania trzeciego stopnia
powrót do forum filmu Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Pamiętam, jak oglądałem ten film jako gówniarz, wiele lat temu, gdy wchodził po raz pierwszy do polskich kin. Można powiedzieć, że odcisnął na mnie piętno W jakiś sposób na pewno przyczynił się do tego, że pokochałem x muzę. Po wielu wielu latach oglądam sobie ten film na Polsacie (porę mogli jednak wybrać trochę późniejszą, to jednak film wymagający nastroju), i dobieram go prawie jak wtedy, gdy oglądałem go po raz pierwszy. Jak dla mnie nic się nie zestarzał. Jest cały czas aktualny i śmieć twierdzić, że chyba nie pobity przez żaden inny film tego rodzaju.
Śmiać mi się chce, jak czytam tutaj różnego rodzaju krytyki, a już rozwaliło mnie, że ktoś stwierdził, że końcoówka zepsuła cały film. Ha, końcówka to kwintesensja całego dzieła.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
chemas

Mam 15 lat a jestem pod wrażeniem filmu. Może i ma dla dzisiejszego widza wolne tempo i niezrozumiały koniec ale ma to coś...ja jestem pod wrażeniem wszystkiego- na tamte lata zrobić takie efekty- cudo. Fabuła mimo pewnych absurdów jest ciekawa i tajemnicza. Arcydzieło.

emillo97

Dobry film jak na tamte czasy. Trochę naiwny i dziecinny i kiepscy aktorzy - główny bohater był okropny i sztuczny. Ale ja lubię filmy SF, więc i tak mi się podobało. Notę filmu tłumaczę sobie jego małą popularnością wśród durniów dających 1 bez oglądania filmu.

ocenił(a) film na 10
chemas

Pamiętam ten film oglądając jako nastolatek i jako 50-latek. Niesamowity, oczywiście kiedyś wciskał w fotel i rył psychę , ale pomimo upływu ponad 40 lat (o, żesz ku..rwa PONAD CZTERDZIESTU LAT) nadal fascynuje. Nie pozostaje nic innego jak go ocenić 15 na 10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones