PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 527
ocen
3,8 10 1 12527
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

serio, uwielbiam grę, ale nigdy w życiu nie widziałam gorszego filmu. Fabułą 0/10 - skąd i dlaczego? aktorstwo 0/10 (mimo, że niby dobrzy aktorzy, tu zagrali beznadziejnie), zbieżność z pierwowzorem - grą 0/10 - choć tu powinna być wartość minusowa, bo nie sądziłam, że tak dobrą fabułę można schrzanić... wątki nie kleją się ze sobą - np. bohaterka spotyka gościa po raz pierwszy i zaczyna się z nim kochać, choć nie ma to nic do fabuły (nie mówiąc już, że w grze główna bohaterka to less).. a efekty specjalne... nie, tu trzeba dać wartość minusową... jak można temu dać nawet 0?!!!

ocenił(a) film na 1
thesa

Ja osobiście także do dzisiaj gorszego filmu nie widziałem. ZGadzam się z Tobą, że ta "rzecz" Uwe Bolla może aspirować do miana najgorszego filmu w historii ludzkości, bowiem nawet starsze filmy uznawane za gnioty typu np. Eda Wooda z Colemana Francisa mają więcej inwencji, polotu, są lepiej zagrane, no i oczywiście mają ten nieodparty wdzięk który sprawia, ze jako komedie się sprawdzają. Natomiast w przypadku "Bloodrayne" nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Nie wiem czy aktorzy typu Madsen, Kingsley czy MeatLoaf byli po jakichś dopalaczach jak przyjmowali propozycje wzięcia udziału w tym... przedsięwzięciu w każdym razie wpasowali się do reszty filmu i swoją obecnością na ekranie żenują widza, nie tyle że beznadziejnym aktorstwem, ktore w przypadku takich nazwisk jednak razi ale brakiem szacunku dla własnej osoby i własnego nazwiska jako marki.
Na temat reszty aspektów tej produkcji wypowiedziała się poprzedniczka - nic dodać nic ująć. Rayne jako średniowieczny cyrkowiec ? bractwo templariuszy ścigajace króla wampirów ? WTF !?. Bohaterowie jeżdżą bez ładu i składu z miejsca w miejsce i nic z tego nie wynika - mam wrażenie że Boll nie posiadał żadnego scenariusza i krecil wszystko na "fristajlu" i na waleta. Kicz, kicz, kicz...
Ja też grę lubię: miała klimacik, zwariowany pomysł na fabułę, interesującą bohaterkę, ciekawych wrogów, niezłe lokacje i wiele innych atutów. I bardzo mi przykro, ze tak chwytliwy pomysł na film powierzono takiemu beztalenciu i niewydarzonemu filmowcowi jak Boll, bo jestem pewien, ze gdyby reżyserem został Rob Zombie, Robert Rodruguez, Eli Roth albo Zack Snyder wyszło by miodzio.

ocenił(a) film na 1
Bloodbane

P.S Meatloaf oczywiście nie jest aktorem tylko muzykiem, ale w filmach gra dość często i to głównie w dobrych, bądź przyzwoitych (Fight Club, Rocky Horror Picture Show, Tenacious D, Świat Wayne'a i etc.)

ocenił(a) film na 1
thesa

Szczerze, nigdy nie wiedziałam o co kaman z tym Uwe Bollem, czemuż to ten reżyser taka okryty (nie)sławą…
Dostałam próbkę w postaci „BloodRayne” i teraz już wiemXd
Młahahaha.
Dałabym 2, ze względu na rozbawienie mnie tą miernotą, ale byłaby to chyba lekka przesada.
Przyzwoitość mi na to nie pozwala;)
A Kingsley? Czy on się dobrze czuje – takie rozdrabnianie się w shitówach daleko go nie zaprowadzi..

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

Z Uwe to polecam tylko Postal... Jedyny film, który mu wyszedł:)

ocenił(a) film na 2
thesa

Mniej niż zerooo, mniej niż zerooo ;-) Tak, tak, ten film obejrzałam najszybciej ze wszystkich, w niespełna 30 minut :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones