PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 527
ocen
3,8 10 1 12527
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

po komentarzach, i Domie Śmierci,bałem się wgl podejść do tego filmu. Oczywiście, arcydzieło to nie jest. Przyrównując do gry,równierz wychodzi marnie.Ale sam film wcale zły nie jest.Jest akcja,piękna bohaterka,w miarę ciekawa historia...nie róbmy takiej tragedi.Film obrywał głównie za brak większego związku z grą,i reżyserie Uwe Bolla,który nakręcił wcześniej dwie tragiczne adaptacje gier,a nie za brak akcji itd jak tu piszecie.Wychodzi tysiące dużo gorszych,debilnych horrorów/fantasty każdego roku,i mają czasem wyższe opinie dlatego ze wymagania są niższe,i nikt ich nie przyrównuje do niczego (w tym wypadku do kultowej gry).Na prawdę,nie jest źle.

ocenił(a) film na 8
Mareve

Nie rozumiem tej oceny. Rozumiem że reżyser do dupy. Przeprowadził akcję tak chaotycznie że przez 30 minut filmu zastanawiałem się o co chodzi... Ale po tej 30 minucie film zaczą mnie wciągać - klimat jest bajeczny, aktorzy fantastyczni... tylko źle poprowadzona historia i nieco kulawy scenariusz... gdyby te 2 rzeczy zostały zmienione to film byłby naprawdę godny polecenia, a tak to zostaje jedynie gratką dla miłośników i poszukiwaczy kina. Za samą pannę Loken należy się przynajmniej 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones