PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4258}

Blow

7,8 225 313
ocen
7,8 10 1 225313
5,9 18
ocen krytyków
Blow
powrót do forum filmu Blow

Uwielbiam Blow. Oglądałem go już ładnych parę razy, zajebisty film :) Tak sobie myślę że najlepszy czas George przeżywał dwa razy: pierwszy w okresie kiedy był z Barbie i dorobił się majątku w Meksyku, a drugi kiedy postanowił rzucić interes i przez kilka lat prowadził spokojne życie. Miał wszystko: rodzinę, majątek, nawet został abstynentem. Ale wszystko zburzył nalot FBI w dniu jego urodzin. Tak sobie myślę że może gdyby nie tamta koka to żyłby w takim spokoju może nawet do dziś, ale niestety jak sam to określił "wystawił się". Potem już było tylko gorzej: ucieczka, nacjonalizacja i strata kasy, wsypanie przez naćpaną Mirthę i więzienie. Potem krótka wolność, ostatnia zdradziecka akcja i olbrzymi wyrok ... Smutne, choć mógł się też wycofać, no ale ... W każdym razie skończyło się bardzo źle

Pawliczek1991

Niestety to sie ZAWSZE tak konczy...gangsterzy zyja bogato i szybko ALE koncza albo w wiezieniu albo umieraja mlodo

EwaAnna1992

W sumie nic złego nie robił zwykły handel. Jakbym miał możliwość sam bym taki interes kręcił.

EwaAnna1992

Niestety?

ocenił(a) film na 10
Pawliczek1991

Nie rozumiem dlaczego, oni go zdradzili w tej ostatniej akcjii

ocenił(a) film na 8
ruski_arbuz

Bo to był deal z DEA, gdyby na to nie poszli sami mieli by odsiadkę...

ocenił(a) film na 7
Pawliczek1991

za błedy się płaci, nawet po latach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones