PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1085}
7,5 55 795
ocen
7,5 10 1 55795
8,2 34
oceny krytyków
Blue Velvet
powrót do forum filmu Blue Velvet

5/10

ocenił(a) film na 5

Przeciętny film, miejscami wiało nudą. Dobra gra aktorska, przeciętna muzyka i importowany browar Heineken ;) Momentami dziwne zachowania bohaterów, w szczególności Franka Bootha, ale on był niezrównoważony psychicznie. Generalnie oceniam 5/10.

ocenił(a) film na 9
Normaden

taaa, widac ze zrozumiałej film

ocenił(a) film na 5
neprosti

neprosti, dobrze ze Ty zrozuzmiales, robi mi sie już niedobrze od takich gadek. nie bede sie na ten temat wiecej rozwodzic, bo naprawde szkoda słów

ocenił(a) film na 5
neprosti

neprosti nie był to jakiś zagmatwany, wytężający umysł film, więc co do zrozumienia jego fabuły to powiem krótko: chyba tylko człowiek z bardzo małym wręcz minimalnym intelektem by go nie zrozumiał. O gustach się generalnie nie dyskutuje więc skoro oceniasz film wyżej to Twój problem. Przydałoby się jednak trochę argumentów z twojej strony, może temat by się rozwinął bardziej.

Normaden

Racja Normaden, ale co do Twoich argumentów "...dziwne zachowania bohaterów, w szczególności Franka Bootha..."
to nie jest żaden argument, jedynie opis (baardzo uproszczony) jednej cechy bohatera...poprostu napisałeś że Frank to dziwak - zgoda, użyłbym słowa że mu nieźle odpier # # la na czache - zgoda. masz rację.
ALe jak to się ma do "przeciętności" Blue Velvet ??

Chodzi Ci o to że w dobrych filmach postacie zachowują się racjonalnie??? :X

dalej piszesz ..."w szczególności Franka Bootha, ale on był niezrównoważony psychicznie"
wow widze że zauważyłeś - a jesteś pewny że taki Jeffrey Beaumont lub Dorothy Vallens byli w pełni zrównoważeni psychicznie? :p

Jednak teza neprosti moze byc trafna :P przeciez nie napisał nic o Twoim guscie, zasugerował (lekko chamsko) że, moze nie jestes odpowiednia osoba aby analizować filmy takie jak Blue Velvet :D

ocenił(a) film na 7
Normaden

film nawet dobry, ale miejscami strasznie dziwny i paru rzeczy chyba nie zrozumiałem..
Czemu niektóre sceny były pokazane w spowolnionym tempie?
Co ma oznaczać ten ogień, parę razy taki był pokazywany w filmie.
Czemu frank zabił tego w żółtym? I ten bez ucha to był mąż tej dorothy i zabił go, bo jeffrey poszedł na policje czy czemu?

ocenił(a) film na 8
mucka77777

"Czemu niektóre sceny były pokazane w spowolnionym tempie?"

Wiesz, tak się czasami robi w filmach. Inni przyspieszają. Też dziwacy jacyś. Czy czemu.

Normaden

"Miejscami wialo nuda"? Nie-nudne bylo dla mnie kilka pierwszych minut tylko dlatego ze probowalam rozkminic, co mnie czeka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones