PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1085}
7,5 55 778
ocen
7,5 10 1 55778
8,2 34
oceny krytyków
Blue Velvet
powrót do forum filmu Blue Velvet

Polski plakat, jeszcze z polskiej szkoły filmowego plakatu z lat 80., to nieporozumienie. Wygląda,
jakby wyszedł spod ręki upośledzonego emocjonalnie kilkulatka. Tym razem nie wyszło
awangardowo, a głupio...

MyNameIsDeath

Bardzo dużo jest tych polskich plakatów w kiepskim wykonaniu...

ocenił(a) film na 8
pawcio12vip

Niektóre wyglądają świetnie (patrz "Ptaki", "Bulwar zachodzącego słońca" czy "Egzorcysta").

MyNameIsDeath

Nie mówię, że to reguła, czasem istotnie zdarzają się wyjątkowe plakaty. Szkoda, że nie ma możliwości wyboru plakatu poprzez głosowanie ;)

ocenił(a) film na 8
pawcio12vip

To fakt. A czy wiesz moze czy istnieje mozliwosc dodawania fotosow do stron filmow przez uzylkownikow (np. jesli posiadaja wiekszy wklad w rozwoj serwisu - recenzuja itd.)? Probowalem kontaktowac sie w tej sprawie z redakcja, ale wszyscy spia...

MyNameIsDeath

Też kiedyś chciałem coś dodać, bo niektóre galerie są bardzo ubogie, ale nigdzie nie widziałem tej opcji. Nie wiem jak to jest gdy ktoś ma większy wkład w rozwój serwisu ;)

ocenił(a) film na 9
MyNameIsDeath

A mi się podoba. Jest tak samo klimatyczny jak film, podobnie jak film oscyluje na granicy kiczu, przez co doskonale wpisuje się w całość.

MyNameIsDeath

wyszedł świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones