PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808863}
7,7 201 633
oceny
7,7 10 1 201633
7,7 62
oceny krytyków
Boże Ciało
powrót do forum filmu Boże Ciało

Nie jest to komedia-a dramat psychologiczny z rzadkimi wstawkami komediowymi.Dlatego ludzie którzy śmiali się w różnych dramatycznych scenach albo są totalnymi kretynami nie rozumiejącymi że jak ktoś krzyczy "ty kur...o" z bólem w oczach to nie ma na myśli niczego z czego można się śmiać.i jeszcze z 3 takie sytuacje bym naliczył.Sam nie oczekiwałem tak ciężkiego kina, ale jednak wiedziałem że na komedię nie idę i po wszystkim wyszedłem otępiały, jednak zastanawia mnie co ludzie mają w głowach że nie wiedzą co oglądają.
Po drugie-Bielenia miażdzy, nie wiem jak to zabrzmi ale on ma takie oczy że pasował jak ulał.

ocenił(a) film na 8
Polski_Charlie

Zgadza się. Podobnie miałem na seansie... Przy przekleństwach pół sali się śmiało. Czasem przy ironicznych scenach także, nie rozumiejąc o co chodzi. Myśleli, że to komedia.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Miałam podobne odczucia. W ogóle na filmie byłam w sobotę a ciągle myślami wracam do tego filmu. O scenie jak ten z rozpaczony ojciec krzyczał to powiem szczerze że mnie zatkało bo nie spodziewałam się tak realnej sceny

Alex_Tyler

No to moja sala była niezwykle subtelna i wyrafinowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones