PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476781}
5,1 3 311
ocen
5,1 10 1 3311
Boogeyman 3: Ostatni rozdział
powrót do forum filmu Boogeyman 3: Ostatni rozdział

udana kontynuacja poprzednich częsci.. pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku 8,5/10

użytkownik usunięty
paragraf87

Ten film to jakaś porażka. Jeżeli fanom gatunku czyli komuś kto jest fanem horroru polecasz to badziewie to na męke Nas skazujesz. Ten film jest słabiutki i jeżeli mam za to płacić jako za dobrą rozryke to ja wysiadam.

gadasz bzduuury jak mało który.. ;] FILM DOBRY !! a swoja krytyke wsadz sobie w buty ;) tyle w temacie!

użytkownik usunięty
paragraf87

Powiedzialem jak jest naprawde. Nie byla to krytyka. Film dobry ale ocena Twoja to 8,5 podchodząca pod rewelacyjny. Jeszcze mało w życiu oglądałeś :). Tyle w temacie.

Sam teraz mi przyznales racje ze '' Film dobry '' .. człowieku raz mowisz tak raz inaczej jestes jak chorągiewka ;| no może rzeczywiscie 8,5 jest zawyżone ale nie pisz farmazonow ze to ''badziewie'' bo sam chyba za wiele filmow nie widziales a kozaczysz chłopaku ;)

użytkownik usunięty
paragraf87

Nie zrozumiales co napisalem. Cytowalem mniej wiecej Twoje slowa. Nie bede wiecej dyskutowal z Toba w tym temacie bo widze, ze to prowokacja. Zdania nie zmienilem, film jest fatalny. I jak mowie koniec w tym temacie bo jak widze, dorastasz dopiero, hormony Ci do glowy uderzaja i zaczynasz o jakims kozaczeniu.

twoja opinia i te twoje śmieszne hasłeka to jest dopiero prowokacja ;) weez skoncz i wstydu oszczedz !!

ocenił(a) film na 6
paragraf87

Film jest naprawde super, straszny.
Polecam każdemu fanowi gatunke;)
7/10

paragraf87

dla mnie straszny gniot i ale to tylko maja ocena

ocenił(a) film na 7
paragraf87

Zgadzam się z innymi i uważam, że trójka jest najgorszą z trylogi, a także, że dość słabo połączyli ze sobą wszystkie części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones