PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029792}

Boogeyman

The Boogeyman
5,4 8 042
oceny
5,4 10 1 8042
4,5 4
oceny krytyków
Boogeyman
powrót do forum filmu Boogeyman

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Dawno już nie widziałam takich bzdur. Jeden z najgorszych horrorów jakie widziałam. Nic tu nie ma sensu. Boogeyman boi się światła, więc żeby mu nie utrudniać to siedzą cały czas w ciemnościach. Durnota straszna.

Ka1Mon

Jak dobrze owiniesz onuce to jest lepsza od amerykańskiego skalara

ocenił(a) film na 7
Ka1Mon

onie mieli problemy z pradem,to cos chyba blokowało dostęp do mocniejszych lamp,ratowali sie swieczkami i małymi zaróweczkami

A sam jest dobrze zrobiony,ma ładne kadry,dwie siwetne młode przekonujace aktorki,ogląda sie przyjemnie całosc

Jedyne co mi nei pasowało to,to,ze zaprosiła na domówke tą wredną kolezanke

ocenił(a) film na 1
marcinpastuszynski

Strasznie dużo było tam niestety denerwujących momentów. Kolejny obok tych, co wymieniłam (światło nie działa, ale tv już tak, więc jakoś nie kupuje tego z blokowaniem światła. Może zamiast włączać tv włączyliby lampkę jakąś. To samo w tym drugim domu. Reflektor działa, ale światło nie. Kobieta zabija to coś i zamiast od razu włączyć ten reflektor, który wyłączyła to podchodzi do niego. No błagam... Wiem, że to nie jest film najwyższych lotów, ale przecież takie durnoty dałoby się dopracować. Wygląda jakby się im nie chciało, bo widz wszystko łyknie.

Ka1Mon

To zupełnie tak jak twój komentarz

ocenił(a) film na 1
Remigiusz189

Twoja elokwencja mnie powaliła. Dziękuję ci za ten merytoryczny komentarz. Mam nadzieję, że dzień stał się dla ciebie piękniejszy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Remigiusz189

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Wrzucam ci kilka przecinków. Używaj dowoli. Nie dziękuj.

Ka1Mon

Żuj gnój

ocenił(a) film na 1
Remigiusz189

Też ci życzę miłego dnia. Widzę, że ci się przyda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Remigiusz189

Smutny człowieczku jak straszne musisz mieć życie.

Ka1Mon

Wręcz przeciwnie, nie jestem smutny i moje życie nie jest straszne, pomyliłeś mnie z sobą

ocenił(a) film na 1
Remigiusz189

To się nazywa mechanizmem wyparcia. i zaprzeczenia. Powinieneś zasięgnąć rady dobrego specjalisty, bo to cię zniszczy i wszystkich, z którymi przebywasz. Ratuj się.

ocenił(a) film na 5
Ka1Mon

Tobie się chce w ogóle dyskutować z kimś takim? Z kimś kto pisze hasła typu "żuj gnój"? Nie cenisz wystarczająco swojego czasu...

ocenił(a) film na 1
Sony_West

Też się sobie dziwię. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones