PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029792}

Boogeyman

The Boogeyman
5,4 8 007
ocen
5,4 10 1 8007
4,5 4
oceny krytyków
Boogeyman
powrót do forum filmu Boogeyman

nie jest źle

ocenił(a) film na 6

Nic oryginalnego, czasem dziecinnie i groteskowo, ale ogólnie dobry klimat z mroczą atmosferą, dobre aktorstwo, nie jest nudno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Remigiusz189

Nie zaskakuje za to poziom komentarza tępaka twojego pokroju

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Remigiusz189

Mnie chodziło raczej o to, że komentarz kompletnie niepotrzebny, nie na miejscu, a jeszcze dodatkowo obrażający innych i wulgarny. Nie mówił o filmie,tylko o twoich uczuciach czy tam opiniach o niektórych ludziach, które ot tak przy okazji filmu postanowiłeś przypomnieć, jakby ktoś nie kojarzył z innych wątków na filmwebie.
Nie rozumiem, po co, ani dlaczego aż tak cię przepełnia ta żółć, że się ulewa przy byle okazji. Pewnie powód jakiś masz. Przy wątkach na ten temat, gdzie w pasji wymieniasz się tego typu opiniami, obelgami i jadem z przeciwnikami mogę nawet to zrozumieć, dyskusja potrafi zaognić, w internecie też. Ale tutaj, bez podstawy, bez prowokacji, bez żadnego nawiązania? Ot tak, wejść, obrazić, dodać złej energii, podzielić się swoją pogardą w ttemacie związanym z tym jakkolwiel lub nie i tyle? I też, ja napisałem jedno krótkie zdanie, ty od razu zaczynasz ze mną ideologiczną wojnę, wrzucasz do szufladki znienawidzonych ludzi i jedziesz z gotowymi na nich argumentami, bo przecież ta batalia z lewakami trwa nie od dziś. To podejście jest głupie, złe, nie wyjdzie z tego nic konstruktywnego, nic dobrego, nikt nie skorzysta. Stąd mój komentarz. A po nim twoja rozbudowana agresja.
Naprawdę uważasz, że mój ból dupy jest większy niż twój w tym świetle? Mimo wszystko pozdrawiam i życzę spokoju ducha.

tawindan

Myślisz że będę czytał ten twój przykry elaborat?

ocenił(a) film na 6
Remigiusz189

Najpierw myślałem, że tak. Teraz myślę, że nie.

tawindan

Zatem nie myśl bo jak widać ewidentnie ci to nie idzie

ocenił(a) film na 6
Remigiusz189

Kusisz, ale czasem trzeba. Nawet, jeśli czasem się nie trafi z rezultatem. Chyba nie możesz nikogo winić, że pisząc coś do kogoś, myśli się w założeniu, że ten ktoś to przeczyta? W tym przypadku założenie miałem zbyt śmiałe, ale nie ma wielkiej szkody, trochę straconego czasu i tyle.

ocenił(a) film na 6
Habia

Zgadzam się, jest niezły

Habia

Zaskakuje natomiast brak pedaluchów, tranzystorów i innej zarazy lpgt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones