PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 959
ocen
6,6 10 1 192959
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Bardzo WOW!

ocenił(a) film na 9

Właśnie wróciłem z kina Relax ( WFF ) i ...

Tego sie nie da opisać. Nawet przez myśl mi nie przeszło że ten film może być aż tak harcorowy. Dziwi mnie aż jak przeszedł przez jakąkolwiek cenzurę :-)

A jak jest Borat?

Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak śmiałem się na filmie. Nie pamiętam kiedy słyszałem tyle braw podczas seansu ... film jest obrazobujczy, antysemicki, zboczony, w złym smaku ... ale podany w takiej formie że nawet Ja który nie przepada za głupim humorem - byłem nim zachwycony.

Jak dla mnie najlśmieszniejsza ( co nie znaczy że najlepsza ) komedia od zaraznia czasów ...

... ale tylko dla bardzo wyrozumiałych i wytrzymałych widzów

POLECAM :-)

Denis

I ja dziś zawitałem do Relaxu, bilety zdobyłem o 18:29 by o 18:31 pzeżyć pierwszy wybuch śmiechu. Wraz z upływem czasu sytuacja sie powtarzała, często i obficie, gromkie brawa po coniektórych scenach (+ pajac gwiżdżący ) miło mję zaskoczyły. Generalnie fanuje Boratowi od jakiegoś czasu i wiedziałem że ten film nie może zawieść. Polecam film każdemu człowiekowi, który będzie w stanie odebrać niektóre "dyskruminacje" z przymóżeniem oka. Film przezajebisty, majstersztyk, doskonały, motyw z siostrą i bratem w klatce rozłożył mnie na łopaty, osiągnąłem orgazm śmiechowy. Idźcie do kin 24.11, lub w ciągu trwania WFF, koniecznie!

Kazahstan ise de greeeeeeeeeejst kaaa--aaa---ntri in de łord

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones