PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 959
ocen
6,6 10 1 192959
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Niektóre momenty były śmieszne,a niektóre wręcz żenujące. Nie wiem co jest zabawnego w wyśmiewaniu się z upośledzonych czy z tego, że ktoś jest zydem, ale cóż każdy śmieje się z czegoś innego. Drugi raz napewno nie chciałabym zobaczyć tego filmu.

polinka_2

Z tego co zauważyłem to raczej w tym filmie wyśmiewano są zachowania kaułkazów a nie z samych żydów czy inne narodowości lub rasy .
inna sprawa , że same żarty w takiej tonacji są niczym groźnymi gorzej jeśli ktoś chce zrobić filozofie z tego , ja jestem bardzo tolerancyjny i żadna grupa społeczna , narodowościowa , religijna etc nie przeszkadza mi w żadnym stopniu a mimo wszystko na filmie śmiałem się z prawie wszystkiego .

XsxeX

dokladnie tak ! jesli ktos zbyt serio (filozoficznie :-) )podchodzi do tematu w/w, moze odrazu sobie film darowac, jesli ktos ma uprzedzenia na koku moze rozkoszowac sie humorem jaki niewatpliwie wycieka z tego filmu, tak czy owak zrywac boki ze smiechu mozna, polecam. no i oczywiscie podziekowania dla filmweb'u za bilecik :-)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
XsxeX

nie zgodze sie, ten film to glownie pokaz wysmiewania sie z Amerykanow. Stworzenie takiego Kazacha mialo tylko ulatwic pokazanie glupoty mieszkancow "US i A"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones