PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Czesc, jak sie masz, my name is Borat. O kim tak naprawde byl film i co sugeruje pierwsze zdanie? Chyba nie to ze Kazachowie mowia po Polsku. Zenada

ocenił(a) film na 7
megan777

trochę dystansu do życia dziewczyno

Flaku

O co ci chodzi z tym dystansem? Mam swoja opinie na ten temat. Film jest o zenujaco chamskich wybrykach jakiegos wiochmana z pierwszoplanowa sugestia ze chodzi o Polakow. Podoba ci sie to fajnie. Kazdy lubi co lubi

ocenił(a) film na 4
megan777

Zobacz się jak Polacy zachowują np. na wakacjach w Egipcie - gotowy scenariusz na sequel. ;) A tu głównie chodziło o wyśmianie Amerykanów i ich stereotypowego myślenia o świecie.

ocenił(a) film na 10
xtomix

Zgadzam się w stu procentach, mieszkam w Bułgarii i sam jestem świadkiem: "kłaniajce się narodu, bo Polak idzie, wyższy od was plebsie dwukrotnie...", tyle, że tak naprawdę honoru i kultury w nim tyle co kot napłacze. Nie mówię, że każdy, ale nader sporo. A film o Boracie świetny, nigdy mi się nie znudzi.

ocenił(a) film na 8
megan777

Tak, ale to dopiero początek listy jego zalet.

ocenił(a) film na 9
megan777

Straszne, najlepiej się pochlastać z tego powodu

użytkownik usunięty
megan777

łączymy się w bulu

w "bulu" i "rzalu" Kuba

użytkownik usunięty
megan777

nie, łączymy się w bulu i nadzieji

ocenił(a) film na 9
megan777

W Kazachstanie była masa zesłanych Polaków po wojnie, z czego część z tamtejszej ludności pewnie dalej może się jakoś utożsamiać z narodem polskim. To, że mogą tam występować jakieś resztki naszego języka mnie nie dziwi

zielonydaniel

A moga byc, tylko skad wiedzial o tym Anglik?

ocenił(a) film na 9
megan777

Ja nie wiem w jaki sposób dokładnie rozmnażają się grzyby, co nie jest powodem by tego nie powiedzieć w jakimś filmie naukowym. Gdyby film był niemiecki to nie byłoby w nim niemieckich pozdrowień bo Anglik może ich nie znać?

ocenił(a) film na 9
megan777

A skąd anglik mówi perfekcyjnie po niemiecku, hebrajsku i potrafi idealnie naśladować człowieka z łamaną angielszczyzną (w tym z popularnymi błędami gramatycznymi dla osób, których angielski nie jest językiem rodzimym)? Bo jest bardzo dobrze wykształcony.

zielonydaniel

To chyba jedyne logiczne wyjaśnienie, bo nie widzę żadnego związku Polski i Kazachstanu. To dwa kolosalnie inne światy.

ocenił(a) film na 8
megan777

Ten film to antypolski spisek żydów i Tuska.

yossarian84

I iluminati. Nie zapominaj o iluminati.

megan777

Nie wiem, skąd wziął się polski. Polska to kraj Zachodu i nie ma nic wspólnego ze wschodnim Kazachstanem.

ocenił(a) film na 9
czomo12

Polska to kraj Europy środkowo-wschodniej gwoli ścisłości

vega1337

Żadnej Wschodniej. Nie ma czegoś takiego, jak Europa Środkowo-Wschodnia. Bardziej Europa Środkowo-Zachodnia. Bo chodzi o to, że Europa Środkowa nie jest Wschodem i nikt nie powinien jej do niego wrzucać.

ocenił(a) film na 9
czomo12

Środkowa ok, ale na pewno nie Zachodnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones