PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 959
ocen
6,6 10 1 192959
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
ocenił(a) film na 1
Marik1234

Wątpię, gdyż ten pajac jest wyjątkowo nieśmieszny. Podobnie jak ty.

ocenił(a) film na 7
Andkosm

Za to ty nadajesz się do Stand-Upu.

ocenił(a) film na 1
Marik1234

Pojechałeś mi. :/

ocenił(a) film na 8
Marik1234

Taki film przyniósł by w Polsce wiele kontrowersji, ale pewnie był by zajebisty :D

ocenił(a) film na 7
jon_bar

Bo u nas w kraju jest zbyt dużo zarydzykowanych, omotanych przez oszołoma Kaczyńskiego "Prawdziwych Polaków i Katolików" Oni by najchętniej zaminusowali ten film Cohena. A ja bym tego nie zaminusował gdyby nie obejrzał tego filmu.

Marik1234

ale jesteś fajny

ocenił(a) film na 7
PPWojtek

Jak full.

Marik1234

jestes taki glupi, ze sie Ciebie nie da obrazic...

ocenił(a) film na 7
ernestOM

Za to ty jesteś tak samo mądry jak Kaczyński.

Marik1234

gdybys chociaz troche wiedzial o nim zamknalbys swa zalosna jadaczke i wzial sie za elementarz!

ocenił(a) film na 7
ernestOM

I kto tu mówi o elementarzu, hipokryto. Sam piszesz z małej litery bez polskich znaków lecz ty się wymądrzasz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
ernestOM

Won stąd!!!

Marik1234

nie wiedziałem że pan premier ma konto na filmweb

ocenił(a) film na 7
czlowiekdobrejwoli

Donek nie ma profilu na Filmwebie, prędzej na Facebooku.

ocenił(a) film na 8
Marik1234

a ja popieram Marik-a, film na pewno byłby ciekawy ;) ale fakt że w Polsce silną grupę stanowią "prawdziwi Polacy i katolicy" którzy nie mają dystansu do życia a przede wszystkim do kinematografii gdzie oprócz ambitnych, poważnych itp filmów występują również komedie które przedstawiają świat z przymrużeniem oka!!! Więcej dystansu mi Borat osobiście się podobał co pokazuje że nie jestem jeszcze tak bardzo zgredziały jak niektórzy tutaj a nie przeszkadza mi to również w oglądaniu innych 'bardziej ambitnych"filmów ;) Pozdro dla normalnych ;p

ocenił(a) film na 7
TYSKIFAN71

Ja też pozdrawiam i się zgadzam z tym co napisałeś.

ocenił(a) film na 4
Marik1234

po raz kolejny dla mnie bomba

ocenił(a) film na 4
Marik1234

dla mnie bomba

Marik1234

3/4 Amerykanów myśli, że Europa to kraj :P

ocenił(a) film na 7
kotolak

Bo poza ropą ich nic nie interesuje.

Marik1234

Bez przesady, wyznają po prostu zasade, że są najwięksi i najlepsi jak kiedyś np.Iperium Rzymski, cóż mimo bycia najwspanialszym upadło :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones