PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739210}

Boss

The Infiltrator
7,0 24 372
oceny
7,0 10 1 24372
Boss
powrót do forum filmu Boss

the infiltrator 9/10

ocenił(a) film na 9

Znakomity! Genialnie zrealizowany film, genialnie zagrany (Cranston - kto by pomyslal ze gwiazda serialu Malcolm in the middle stanie sie jednym z najlepszych aktorow hollywodzkich), swietna muzyka i historia. Jestem w trakcie ogladania drugiego sezonu Narcos, ale ten film jest fantastyczna odskocznia i dodatkiem do histori Escobara.
Film o tajnym agencie ktory doprowadza do aresztowania wielu ludzki zaangazowanych w pranie brudnych narkotykowaych pieniedzy od Escobara. Film oparty na faktach, ale wiele scen jest dorobionych. Na przyklad, w rzeczywistosci nigdy nie doszlo do wesela Mazura a aresztowania zaczely sie w noc poprzedzajaca ceremonie. Voodoo historia tez jest wyssana z palca. Kilka jest historii ktore sa dodane, ale generalnie cala plejada charakterow jest prawdziwa. Film swietny, trzyma w napieciu. Polecam.

dabram17

dzięki !!!

ocenił(a) film na 8
dabram17

i gwiazda Breaking Bad, panie. !!

ocenił(a) film na 7
MatM95

hehe dokladnie

dabram17

No wszyscy to juz pomyśleli po Breaking Bad ;D

ocenił(a) film na 5
dabram17

Na cda widziałem twój wpis, jak byś mógł wstawił byś tam do tego filmu napisy polskie, dzięki z góry :)
Jakie inne dobre filmy z życia kryminalnego polecasz ?
Mało nie widziałem :)

ocenił(a) film na 8
dabram17

Cranston wyrasta na jednego z lepszych aktorów HW. Jeżeli nie widziałes jego kreacji w Trumbo - to rowniez goraco polecam. Genialny gosc.

dabram17

Gwiazda serialu wyrosła na tym kim jest po Breaking Bad ... pobudka!

ocenił(a) film na 9
Omnikoron

oczywiscie ze tak, niewatpliwie najwiekszym jego sukcesem jest BB, ale chodzilo mi o to, ze lata gwiezdne temu zagral w niszowym ale bardzo popularnym serialu Malcolm in the middle, gdzie zagral kompletnie komediowa role...Pamietam, ogladajac BB pomyslalem sobie, jak aktor sie zmienil od Malcolma

ocenił(a) film na 7
dabram17

Co do realizacji się zgodzę, film jest ogólnie dobry. Niestety słaby i zbyt cukierkowy scenariusz nie pozwala mi dać więcej, niż 7.

ocenił(a) film na 6
dabram17

No z tym jednym z najlepszych aktorów... to żeś pojechał. Owszem w BB piękna rola ale tam, przez te 5 sezonów, miał możliwość rozwinąć skrzydła i to wykorzystał. W "Trumbo" mnie nie zachwycił. W tym filmie też tak sobie. Ale myślę, że ciągle może trafić na ten jeden film, na którym się dobije i poleci wyyyyyysoooooko. Naprawdę wysoko. Może nawet rozbije oscarowy bank. Ma potencjał...

ocenił(a) film na 8
dabram17

Jednym z najlepszych? Echem. W jakimś stopniu ciekawym, ale nie najlepszym, co najwyżej popularnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones