PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779862}

Bracia Sisters

The Sisters Brothers
6,6 14 863
oceny
6,6 10 1 14863
6,6 26
ocen krytyków
Bracia Sisters
powrót do forum filmu Bracia Sisters

Dystrybucja

ocenił(a) film na 6

Czy ktoś orientuje się w jakich okolicznościach ten film może trafić do Polski?

nansp

Najbliższa okazja, jeszcze przed dystrybucją: będzie pokazywany kilkukrotnie w ramach American Film Festival :)

nansp

można oglądnąć na zalkaj.

ocenił(a) film na 6
nansp

podobno 22 lutego wypuszcza go UIP

nansp

Tu jest:

http://filetracker.pl/torrent/528140

nansp

Cześć wam, czy ma ktoś jakieś info o tym dlaczego film ma tak ograniczoną dystrybucje jeśli chodzi o nasz kraj? Pojawia się na jakimś serwisie VOD? W okolicy widzę jedynie seans w kosmosie w katowicach.

rejczard

Tez właśnie czekałam na ten film. Wszędzie jest informacja, ze polska premiera jest 22 lutego a nigdzie w kinach go nie grają.

ocenił(a) film na 8
rejczard

Dystrybutor UIP narzuca bardzo restrykcyjne warunki wyświetlania, przez co ich filmy grają niemal wyłącznie multipleksy. Widocznie uznały one, że nie opłaca im się grać tego filmu. Zresztą słusznie – byłam na "Braciach Sisters" w kinie studyjnym, o najlepszej, wieczornej porze, a na sali było dosłownie kilka osób.

Lady_de_Milen

O jakie to restrykcje chodzi ? To jest dziwne , że w tylko w takich kinach jak np kinoteka może być grany o co tu chodzi ?

ocenił(a) film na 8
michalkuc1993

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze :) Nie wiem, jak jest w tym konkretnym przypadku, ale czasem małym kinom studyjnym nie opłaca się zapłacić za wyświetlanie filmu dużych kwot, bo musieliby by mieć codziennie pełne sale, żeby wyjść na plus. Czasami narzucana jest konkretna liczba seansów dziennie, którą trudno spełnić przy jednej sali w kinie, a do tego dochodzą inne premiery co tydzień.

Lady_de_Milen

Ale to jest odwrotnie . Film grany jest tylko w małych kinach .

ocenił(a) film na 8
michalkuc1993

Tak jak pisałam, zapewne sieci multipleksowe stwierdziły, że nie opłaca im się grać tego filmu i z tego powodu niektóre mniejsze kina podjęły ryzyko i zdecydowały się go puszczać. Nie wiem, jak jest w tym przypadku, ale UIP potrafi czasem nieco obniżyć swoje wymagania (np. przy niedawnej "Gdyby ulica Beale umiała mówić").

Lady_de_Milen

premierowe granie zwykle nie jest obwarowane pułapem finansowym stąd wejście studyjnych kin w ten tytuł, który dla sieciówek nie jest atrakcyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones