PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150498}

Bracia

Brødre
7,4 5 816
ocen
7,4 10 1 5816
Bracia
powrót do forum filmu Bracia

Ciekawe zdjęcia i muzyka, niezła gra aktorów (Connie Nielsen ma w sobie hmm po prostu ma w sobie to "coś") tylko... Mnie trochę raził wątek wojenny a konkretnie sposób w jaki zostali przedstawieni żołnierze afgańscy. Nie chcę wnikać, pogłębiać tego tematu, bezsensu wojen itd. Po prostu ten fragment mi się nie spodobał. No i może relacje między bohaterami trochę niewyraźne. Prawdopodobnie taki był zamysł? Raczej nie będę polecał znajomym ale dlatego że nie jest to "przyjemny" film. Poza tym może być... W końcu zaczyna się "sezon na ogórki" i nie można być zbyt wybrednym :)

michal_molka

Zgadzam się z Michałem. Film budzi mieszane uczucia. Muzyka od pierwszych taktów bardzo mi się spodobała (i nie wiedzieć czemu przywołała na myśl tą z Dzienników motocyklowych). Moją szczególną uwagę zwrócił Ulrich Thomsen, grający Michaela, być moze dlatego, że całkiem niedawno widziałam go w zgoła odmiennej roli Adama w Jabłkach Adama. Po skonfrontowaniu moich obserwacji z tym filmem - wielki szacunek dla kunsztu aktorskiego. Wątek w niewoli, był dosyć przewidywalny. Polecam dla fanów kina duńskiego. Pozdrawiam
]:o)

ocenił(a) film na 10
Krufka

taak, Ulrich Thomsen zagrał naprawdę dobrze, aktor ma niesamowity potencjał. Zanim obejrzałam Braci widziałam również Jabłka Adama gdzie ten sam aktor zagarł równie fantastycznie.. ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones