PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645113}
5,8 21 213
ocen
5,8 10 1 21213
4,8 4
oceny krytyków
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
powrót do forum filmu Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

Kopia :(

ocenił(a) film na 5

niestety film to kopia "13Dzielnicy"z tego powodu cały film wiedziałam co się stanie dalej, nic nie było dla mnie zaskoczeniem. Nawet aktor w obu filmach ten sam. Film dla osób które nie oglądały 13Dzielnicy.

agusiawylo

To jest remake, więc czego się spodziewałaś?

ocenił(a) film na 3
Valenciaa

może tego że będzie to nowa (może lepsza) wersja 13 dzielnicy, a nie bezmózgie kopiowanie każdej sceny?? fabuła w tym filmie to jakiś dramat zważając na to ze oba filmy opierają sie na jednym scenariuszu, o grze aktorskiej nie wspomne, nawet paul walker nie dał rady ;/

ocenił(a) film na 5
Valenciaa

Ale oryginał lepszy

ocenił(a) film na 3
agusiawylo

No to skoro amerykanie mają już swoją 13 Dzielnicę to teraz czas na Niemców, Anglików, Rosjan i może jakiś Bollywoodzik. No i oczywiście za każdym razem niech Davi Belle zagra swoją rolę. Brick Mansion to niestety kiepski film.

ocenił(a) film na 4
agusiawylo

Wątpię czy nawet osobom, które nie widziały "13 dzielnicy" ten film się spodoba, ponieważ jest o wiele gorszy od swojego poprzednika, w skrócie nie dorasta mu do pięt.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/08/brick-mansions-najlepszy-z-najlepszych. html

ocenił(a) film na 5
agusiawylo

Film niestety cienki, mimo iż klimaty parkur to nie moja bajka to 13 dzielnicę aż chciało się oglądać. Tutaj jest raczej parodia westernu made in usa.

ocenił(a) film na 5
klaczek20

Dokładnie!

ocenił(a) film na 5
agusiawylo

Ale 13-a o niebo lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones