PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771723}
6,2 73 023
oceny
6,2 10 1 73023
3,9 15
ocen krytyków
Bright
powrót do forum filmu Bright

Ciekawy pomysł

ocenił(a) film na 8

Tutaj z mojej strony krótka opinia. Gdzie uważam, że może to odniesienie będzie pokrótce do samego pomysłu Fantastyki. Jestem wielkim fanem ras, połączeń, współpracy i walki między nimi. W filmach fantastyki zawsze fajnie to wyglądało gdzie nasuwa się od razu "Warcraft" czy "Władca Pierścieni". Jest wiele tytułu w tej mitologii, jednak ta wyjątkowo mi się podoba. Bright zrobił to nieco inaczej. Film może nie jest szczytem kina, jednak jest dobry. Ma to coś w sobie plus przyjemna gra aktorska. Sam Will Smith zagrał dość fajnie, a całość oceniam bardzo pozytywnie. Moim zdaniem brakuje temu filmowi do gówna, czy filmu słabego... Jest to po prostu dobry film, a efekty plus jakość, którą oferuję dla mnie nawet bardzo dobry. Podoba mi się temat, a z drugiej strony jest niedosyt. Może być to zapowiedź ciekawego kina. Może to nie będzie fantastyka na poziomie, jaki oferują wcześniej wymieniane tytuły. Jednak... To jest inny typ fantastyki!! Więc orki, elfy czy inne stworzenia inaczej są kreowane. Inaczej stworzony pomysł. Neflix stworzył coś ciekawego i moim zdaniem jest godny uwagi.
Gorąco polecam fanom gdzie fantastyka orki, elfy, rasy i pewne powiązania są numerem jeden.
8/10 dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones