PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 710
ocen
6,9 10 1 486710
6,0 30
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący

Jednak P.I.Ę.knie! :)

użytkownik usunięty

No, tego się nie spodziewałam: film z USA, który bawi i uczy. Jest dobry, bo ludzie na niego "walą drzwiami i oknami" (choć to tez pewnie zasługa dobrej reklamy).
Jak juz jednak wspomniałam zaskoczył mnie bardzo pozytywnie (choć była jedna scena, która mi się nie spodobała, ale to w końcu tylko jeden krótki momencik jest z caaałeeeeego filmu), bo spodziewałam się, co tu będę oszukiwać, tylko bardzo dobrej komedii, a dostałam BARDZO BARDZO DOBRĄ komedię Z PRZESŁANIEM.

Zachęcam wszystkich do zobaczenia. To naprawdę ŚWIETNE KINO.

Oby więcej takich filmów!!!

użytkownik usunięty

I jeszcze...
...chciałam dodać, że mi właśnie ten motyw z zupą nie przypadł do gustu.

użytkownik usunięty

Fajny był
Ja uważam, że to było fajne. Analogia do Morza Czerwonego wyszła im bardzo dobrze. A ogólnie uważam, że jest to świetna komedia. Idelanie do roli Boga pasuje Morgan Freeman. Jest super.

Bardzo
Racja, że "Idelanie do roli Boga pasuje Morgan Freeman", a i Jimm w swojej roli sprawdził się świetnie :)
A co do motywu zupy - każdy lubi to co lubi :)

użytkownik usunięty
BlueGirl

zupa...
Nie wiem co masz do tej zupy, uważam że był to jedna ze śmieszniejszych scen w filmie. A co do Freemana to tak mi się przypadkiem napisało, bo nie chciałem pisać nowego komentarza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones