PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 700
ocen
6,9 10 1 486700
6,0 30
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący

Znowu Jim!

ocenił(a) film na 10

Jim jest najlepszym komikiem wszechczasów. Filmy z jego udziałem są zawszwe wyśmienite. Filmu jeszcze nikt nie widział, ale bedzie super.

użytkownik usunięty
Neo_3

Mistrzostwo swiata.
Co wy ludzie chcecie od tego filmu i Carreya?Chyba lewa noga wstaliscie.Film jest ogulnie doskonaly.Smieszny,romantyczny i z przeslaniem.Nie kumam co tez chcecie od Jima C.?Aktor,ktory tak wszechstronnie potrafi grac nie moze byc slaby!"Glupie" komedie z jego udzialem naleza do najlepszych w swoim gatunku(Ace Ventura 1,2, Glupi i Glupszy,Ja Irena i Ja) jezeli mozna to tak okreslic.Bruce rowniez jest w czolowce tych ambitniejszych komedi.A pamietacie gre Jima w Masce,ktora byla w swoim czasie mega nowoscia w dziedzinie kina?A kto by lepiej zagral ta fikcyjna postac niz Carrey?Co jak co ale to jest najlepiej zarabiajacy aktualnie aktor w Hollywood!Uwazam ze jest to film tego lata i zdecydowanie polecam go Wszystkim.....Najlepiej isc na niego z wlasna dziewczyna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones